Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Degradace kultury a chameleózní baviči

Degradace kultury a chameleózní baviči

Anonym (2.3.2013 00:00:00)

Jistě profesionální moderátorka Michaela tuhle v hlavních zprávách na TV Nova kromě dalších zmatených výroků prohlásila, že papeže bude volit sbor papežů. Také si nebyla jistá, jestli je správně papežská garda, vatikánská garda nebo švýcarská garda.

anonym (2.3.2013 11:22:01)

pěkný článek , ale jeden problém je oni jmenovaní čeští umnělci se propujčájí k politickému hovadizmu , reklamám na volby :( aspon tedy pokud mně pamnět neklame :) takže jak pak muže soudný člověk , chválit nebo obdivovat jejich umnění ? ja tedy ne ! a to nemluvím o kvalitě českých filmu "román pro ženy" a podobně nebo poslední vykřík nejkého režisera co ho kritici skrytizovaly a odešel z rohovoru "novinařem" na jmeno si nemohu spomenout sprominutím jak se někdo muže vubec dívat na takové s*a*ky ? to fakt nechápu, relativně dobrý česky film byl natočený hodně davno :) třeba pudr a benzin atd nemluvě o stupidních serialech české produkce :( ""z těch je mi na blití" třeba ulice - ordinace v mružové zahradě a mnoho dalších doslova vyblitku chorých mozku ! ale co ovcim je to fuk a čumí na tehly vyblitky jako na svatý obrázek !!! naštěstí se malo lidí řídi těmihle stupidníi serialy , kdyby to bylo na opak , tak by populace čr asi pomnřela na HIV-kapavku-Sifilis (který se podle některých deníku šíří mezi umnělci ) psaly před pár lety nevím se divím že nikdo netříská tvurce třeba serialu ulice lešonovou trubku po hlavě za ten vyblitek ! nechupu TV že tyhle sra*koidní serialy davají ! dale pak aposlední léte sledují že klesá uroven "hlavních správ" v Tv a kvalita moderatoru ! nemluvě o kvalitě naplně která je většinou na obědnvku :(

anonym (2.3.2013 11:45:07)

nevím jestli si taky někdo všimnul toho jak media lžou , třeba případ udajné exploze ve frenštátě , prvně co jsem to viděl v TV tak tvrdily že udajný pachatel nosil do sklepa propanbutanové lahve celkem tvrdily že jich bylo 5 , pak medii nebo loutkařum docvaklo, že když udajný pachatel nemá na zaplacení dluhu kvuli kterým má exekusi na majetek, tak kde by vzal penize na 5 propanbutanových lahví ! podle popisu na TV se jednalo asi 15 kilovky! tak zmněily ifomaci na ot že udajný pachatel manipuloval ve sklepě z hlavním uzavěrem plynu :) A to nemluvím o dalších medialních ležích na adresu udajného pachatel ! třeba že už v minulosti podpalil najkou ubytovnu z cizinci , ? hm važně ? tak proč není zavřeny za žhářstvi ? a další pomluvy na adresu udajného pachatele a co tedka napišu asi nase*e par lidí ! hlavně komedianty co byly v TV ohledně jestli udajný pachatel spachal nebo nespáchal tento čin to se nikdy nedozvíme ! ale není mi jasně jak někkdo muže založit požár na cca podle ohoření oken 4 místech ? dale pak mi není jasné , když podle medii něco "dělal" ve sklepě domu proč okna domu co vedou do sklepa jsou na všech fotkách v pořátku bez poškození ? dale už jsem někdy viděla co dokaže plyn ? stačí hledat na google a youtube ! podle všeho kdyby došlo k explozi plynu tak by byla daleko více počkozena okolní okna na budovách ! dale ja zajimavé to jak rychle jsou odklizeny trosky po udalosti ! jak mile se sklidí ruina tak už nebude nikdy možné nic došetřit atd ! bežná praxe v zahraničí dokud neskončí vyšetřovaní tak se nesmí z místem činu hýbat další věc co mi není jasná je to jak pan který přišel o dvě děti popisoval situaci , jak vletěl do domu a potkal tam udajného pachtele :) ja mu něco říká , že si snim nemněly zahravat nebo tak najk , pak našel nožičky svojeho dítěte a začal je tahat :( , když mu to "nešlo" tak utikal ven po cestě viděl hořícího udajného pachatel ja řve , otezka je proč mu nepomohl ? (defakto neposkytnutí pomoci ) je fuk kdo to je další co není mi jasně kdy byl ten pan ? když došlo k nehodě ? další je to kdo byl z tak malými dětmy doma ? by sněma někdo dospěly ? to jsme se z TV nedověděl , že by umysl ? další co měn štve štvalo je neoběktivní informace medii :( ale nic nemnění fak tže dotčení lidí přišly o přibuzné známe a majetek :( je mi jich líto , a osobně bych se do takové situace nechtěl dostat v jaké jsou ! a podotýkám nikdo není schopen pochopit a cítit co tedka prožívají a prožívaly ! jsem zvědavy jestli smažou ten to příspěvek !

Náhodný kolemjdoucí (3.3.2013 14:52:53)

Vaše oba příspěvky by měly být okamžitě smazány. Vy jste snad nechodila do základní školy! Fuj ten pravopis! :-(((

anonym (4.3.2013 06:10:07)

je vidět jak někdo neumí číst :) už xxxkrát jsem psal je mi fuk jestli se někomu nelíbí jak pišu , když se vá to nelíbí tak to prosím nečtěte defakto pišu tak jak naše republika vypadá čili na níc špatně škaredě atd a jediné co by mnělo být vymazano ze světa jsou ovce aspon podle mně

Tree (4.3.2013 07:41:08)

Ale jen ho nechte. Třeba je úroveň jeho psaného projevu v příkrém rozporu s jeho intelektem :-D

Dreit (2.3.2013 20:54:16)

Byl jsem na ČVUT a část přednášky z matiky jsem slyšel vyučující (!) mluvit o Gymplu (seriál). Že jí nedocházelo jak může žačka z o dva stupně nižšího ročníku spočítat nějakou transformaci za pár vteřin nebylo to nejhorší. Během chvíle jsem se dozvěděl, že si příklad bleskurychle opsala nejen ona, ale i několik jejích kolegů a v zákulisí se rozjela diskuze o tom, proč příklad v seriálu vyučující vyhodnotil správně, když výsledek obsahuje chyby.

turby (7.3.2013 10:29:44)

Ja myslim, ze jasnou odpovedi na kladene otazky je diskuse pod timto zamyslenim :-)

volani.webnode.cz (13.4.2013 04:34:21)

Suchý, Hegerová ? No a proč si něco nevložil, ať si doplníme vzdělání. Já jsem rád že vím kdo to je got (nejsem jeho příznivce). Já si jména blbě pamatuju :D