Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Na trh se chystají virtuální operátoři. Prvním plnohodnotným bude Tesco Mobile

Na trh se chystají virtuální operátoři. Prvním plnohodnotným bude Tesco Mobile

Anonym (18.3.2013 00:00:00)

Společnosti Tesco Stores a Telefónica Czech Republic se domluvily na spolupráci v oblasti poskytování telekomunikačních služeb. Obchodní řetězec se promění v průběhu léta také ve virtuálního mobilního operátora. Na rozdíl od Bleskmobilu bude Tesco plnohodnotný virtuální operátor, nikoli jen dealer („branded reseller“). Do telekomunikační oblasti se chystají i další společnosti.

Pes Mates (18.3.2013 11:28:30)

Tesco sračky a teď Tesco shnilé telefony.

OSPF (18.3.2013 12:16:12)

Myslenka? Kdyby o vyrobky a produkty TESCO nemel nikdo zajem, tak u nas tento retezec nema takovy uspech a nema takove zisky. Tesco mozna neprodava vyrobky ktere spadaji co se tyce kvality do hornich 5%, ale proste dneska maji lide zajem o levnejsi potraviny a Tesco jim je dodava. V cem je problem?

anonym (19.3.2013 06:17:33)

A jakou maji jinou možnost ? když v jejich okolí není žadný jiný obchod ? asi žadnou že ? !!! A o slově plnohodnotný pochibují :) bodou jen přeprodávat nic víc !

denis.prague@gmail.com (19.3.2013 10:27:56)

to je pravda, problémem zůstává to, že taková síť odstavila drobné živnostníky... Na Slovensku Tesco mobile funguje už delší dobu pod O2 a důchodci to žerou...

Fox (20.3.2013 09:01:54)

Hele když mi dají 2,5kč za minutu budu jim to žrát i já. Už jsem pohrozil Tmobile že pokud mi nedají stejnou cenu k paušálu tak že přejdu k někomu jinému, jsem zvědavý co s tím udělají. Momentálně mám paušál který mě stojí víc než otce blesk mobil.

bzum (21.3.2013 00:57:43)

Pokud to bude za 2,50, tak to at si potom, klidne nechaj, to bude stejny jako nejakej blesk, kterej je akorat preprodavajici a ne zadnej virtual. Jen zpusob, jak nachytat nove zakazniky na nic, ale kdyz tomou verej, tak at si to klidne pouzivaj, jejich hloupost.

anonym (21.3.2013 06:21:13)

přesně tak :) a navíc jestli přijde ufoun na trch GSM , tak se taky nemají čeho bát :) jak vidno z mojich skušeností Ufoun nazvladnul starou technologii a tak najk počítám že nezvladne ani "novější" gsm :) už se těším na hlašky od Ufouna :) ( za to my nemužem , to je nekompatibilním modemem ) sakara proč ho tedy prodavají ? když je nekompatibilní z jejich UT "krateni" atd :)))))) se zase budu koulet smichy

eisenacher (28.3.2013 16:14:02)

A mohl bych prosím vědět co je na gsm proti cdma novějšího? CDMA patří k nejmodernějším technologiím na světě,gsm je zastaralá!CDMA jen není tolik vhodná pro přenos hlasu ale to patří do jiné diskuze. Chtělo by to ověřit si informace než tu začnete plácat nesmyly

anonym (24.3.2013 08:36:52)

CallBack je za Kč i s DPH pro každého.

anonym (24.3.2013 08:38:04)

oprava: 2 Kč slovem dvě koruny

OSPF (26.3.2013 13:06:02)

Prosim? Uvedte v CR jedine misto, kde neni jina moznost nakupu nez Tesco. Slovo "pochibuji" beru jako spatny vtip. A btw ve vsceh jen trochu vetsich mestech je moznost nechat si dovazet kvalitni potraviny, ovoce, masvne vyrobky atd primo domu. To by ovsem musel cechacek zaplatit par kacek navic, ale to se mu nechce.

achtačeština (23.7.2013 19:30:47)

pochYbují!...proboha..

Petr (19.3.2013 20:36:44)

V Telefónice jsme našli partnera, který sdílí naše hodnoty a přesvědčení, že zákazníkům musíme nabízet skvělé služby za výhodné ceny,? uvedl David Morris, generální ředitel společnosti Tesco v České republice. NO jestli mají stejný zájem na výhodných cenách a skvělých službách jako O2 tak se fakt máme na co těšit :D

anonym (24.3.2013 08:43:00)

bez internetu, bez chytrého mobilu je CallBack za 2 Kč s DPH dokonce i z pevné linky !!!!