Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > To víte, doba ledová je doba ledová

To víte, doba ledová je doba ledová

Anonym (30.3.2013 00:00:00)

Ačkoliv mi jistý Václav Klaus ve své knize o modré, nikoliv zelené planetě tvrdí, že žádné globální změny klimatu nejsou, letošní Velikonoce mu myslím za pravdu nedávají.

anonym (30.3.2013 10:13:10)

Kdy by okurky rostly ve sněhu tak pisatele a novinářy by o ničem jiném nepsaly , ( okurková sozona je v pleném produ ) a to jak přišla doba ledová a jak to odskakaly mamuti :) to je jiný příběh, ale podle vykopavky hovoři jasně zmrzly z nenatravenou potravou ! takže to bylo hodně hodně rychle ! a myslým si že v takovém případě už by někdo neřešíl najký internet a kabely :)

anonym (30.3.2013 10:26:40)

Nebo spíše okurková sozona doslova a do pismene tříská z novinaři a pisalky ! a to ne jen tady , ale i na nově atd :) nejvíce mně dojíma ta kravina v hlavních správách , potravinový inspektor !!! k**** kdo to vymyslel ? ktareho debila tohle mohlo napadnout ,dát do hlavních správ ? sand každy normální člověk ví že když je něco v obchodě skaženého plesnivého rozbředlého a nebo špatného ! tak sand to nekoupim !! a nepotřebují na to TV NOVAhnus ! a za chvíly napdane najkého Hnu** dát do hlevních sprav na TVnova novadopravníispektor ! a budou dava pokuty, za to když se vaše jizda autem nebude líbít !! už si tady v tyhle banánový zemičce kde je všechny rozkradeno a ukradeno (ne komunisty ) !!! připadám jako debil , nebo ne všichni se zblaznily jenom ja jsem letadlo :)))))) a se* pes na moji češtinu , za chvíly buide novačeštinovýinspektor !! tak jsem se po ránu vyblyl tedy vypsal :)

polak.voltus@tiscali.cz (2.4.2013 15:06:40)

Nejsem si jistý, ale myslím, že pan Klaus ve své knize tvrdí, že žádné oteplování nehrozí. V tom případě mu letošní Velikonoce za pravdu dávají.

anonym (3.4.2013 07:24:40)

ach jo , kdyb jste mněl vy těch dutinách co nosíte na krku aspon to ho*** , tak by jste se mrkly na ma meteo radary a ne jen na česka berdy a skalka :) ale třeba i na anglykcy meteoradr atd :) a pak by vám možná došlo o co jde :) je velice zajimavé jak se oblečnost drží jen nad radarem skalka :)) zajimavé :) dale ja pak taky zajimave že meteo radar co zabíra evropu z anglie žadnou oblačnost nevidí :))) atd a navíc jak krásně dělá oblačnost "kopuli" na radarem skalka :))) o jaké to nahody :)))) samozřejmně ovce budou bečet že to není možné atd že je to chiba zobrazovaní atd :))) jasně ,

anonym na anonyma (5.4.2013 11:04:04)

Jsi zoufalec a nejhorší je, že ani toto nevíš. Protože spoje v tvé duté palici nikdy nefungovaly a fungovat nebudou. A je ztráta času s takovou palicí komunikovat a číst tvé RE.

OSPF (9.4.2013 15:54:23)

Vy jste pod vlivem nake omamne latky nebo co?

OSPF (9.4.2013 15:53:57)

Pan Klaus ve sve knize rika, ze zmeny klimatu urcite probihaji, stejne tak jako pribihaly vzdy. Ale ze si nemysli, ze by tyto zmeny klimatu byly zpusobeny clovekem.