Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Aplikace v mobilu mého syna

Aplikace v mobilu mého syna

Anonym (27.4.2013 00:00:00)

Jednoho dne se náš syn vrátil ze školy, a jestli bych mu prý nainstaloval Poua. Zprvu jsem myslel, že myslí toho básníka a spisovatele hororových povídek.

anonym (27.4.2013 00:27:48)

nevim ale vychovávat dítě telefonem je uchilne ! a řezat paskem by jste si zasloužil vy a vaše manželka ! další věc je tak že asi nemate na ditě moc času jako rodiče tak mu koupite cokoliv na co si ditě spomene ! jen tak dal ! super vychova !

Franta (27.4.2013 07:39:58)

Tebe měli rodiče řezat. Aby ses aspoň naučil česky a nedělal jim tak ostudu.

anonym (27.4.2013 09:13:08)

Tak to napišu po 1000té , pišu tak jaký je stav české zemně , čili špatně , hačky/čárky a pismneka chybí , a je to same jako mega kradení a tunelovaní ! a odírání normalních lidí ! taky se na to už nedá dívat , tak samo jako ne moje psaní :) to je snad pochopitelné vysvětlení pro najkého Vyskoč frantu (který řikal čest praci soudruhu ) a chodil na akce Z , a dneska je nejspíše zněho velýky kapitalista ! co má plnou tlamu "demokracie"

vasjo (27.4.2013 11:13:30)

Sice to píšu teprve podruhé, ale pitomce tu děláš ze sebe jen ty sám. Každou svou větou dáváš najevo, jak jsi nevyzrálá a hodně, ale skutečně hodně hloupá osobnost. Doporučil bych naprosto vážně návštěvu psychiatra.

Korek (30.4.2013 11:21:18)

telefon je velmi dobry na zabiti casu, ty statisice aplikaci v appstore ok,kdochce zabit nudu ok ale v rodine kdyz jste pohromade a tak spolecne zabijet cashranim s telefonem? take to delama myslim ze tohle za 20let "vyspelou civilizaci" zlikviduje,bohuzel

denis.prague@gmail.com (30.4.2013 13:15:23)

naprosto souhlasím, kde jsou ty časy kdy mi holky jsem se hráli s panenkami a klukům postačila hůl a byl s toho kulomet.

anonym2 (18.3.2015 19:16:29)

zemĚ

anonym (28.4.2013 12:02:11)

Zdá se,že lidé celkem kvapným tempem degenerují!!!!Jak to bude vypadat za 20let????OMG

Fretky (28.4.2013 14:36:01)

..i PRD Velebnosti. Já na děti čas mám, ten i udělám,ale i nás žije Pou - už nějakou dobu. Děláme si z toho srandu a navzájem si "nadáváme", že se o něj nestaráme..... ....Sranda musí být - a ty anonyme si si snad udělal tou reakcí dobře. No nic, vynesu koš, nakrmím Poua.... :-)

achtačština (25.7.2013 17:39:10)

- úchYlné - vZpomene nauč se česky, než sem něco vybliješ

jj to znám (29.4.2013 09:11:30)

Tablet na práci moc není, ale pro děti je nepřekonatelný. Hry pro zábavu, hry výukové, youtube. Dvou a půl letý syn ovládá tablet líp než babička. Sám si pouští i kids place. Pou ho baví tak středně, u nás jedou hry s legem,duplem, výukové kartičky (tak středně), šmoulí vesnička, velice se líbí plant vs zombies atd. Upřímně nechápu předsudky vůči tabletům (počitačům, telefonům) pro děti. Když mají děti dost energie, běhají, hrají si, děláme spolu blbiny. Když nemají energii, tak nekoukají na televizi (nebaví je) ale koukají na tablet. Tablet máme prestigio za 3000 (původní nexus 7 nevydržel) což je směšná částka za to co to umí.

Dreit (2.5.2013 18:20:46)

Kdyby smartphony nebyly z plastu, tak by šroubovák nebyl problém. Se zadním krytem od Nokie 6300 jsem spolužákovi rozebral a zase složil část motorky uprostřed pole ;)