Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > LibreOffice 4.1: postupná cesta k ideálnímu kancelářskému balíku

LibreOffice 4.1: postupná cesta k ideálnímu kancelářskému balíku

Anonym (10.7.2013 00:00:00)

LibreOffice 4.1 má vyjít v týdnu od 22. do 28. července a přináší celou řadu zajímavých novinek – od lepší podpory formátů Microsoftu, přes presentační mód či podporu grafické akcelerace tabulkového procesoru.

Garfield (20.7.2013 11:36:44)

Nemůžu si pomoci, dospěla jsem k závěru, že každá nová verze LibreOffice obsahuje VÍCE CHYB než předchozí. Má problém i s tak triviální věcí jako je správné umístění obrázku a grafu v textu. Po každém upgradu jsem se děsila, jak zase tentýž dokument bude vypadat. Navíc nesnáším, když se NÁSTROJ mění. Zase mě začnou rozptylovat JINÉ čudlíky a ovládání, než jsem měla dřív. Je to jako kdyby mi někdo v kuchyni měnil za zády nádobí, přesouval mi sůl a pepř a zápalky a s těmi nově zanášenými chybami mi do slánky nasypal cukr, takže by to tragicky neodneslo tak leda moravské zelí. Ale já mám ráda svoji kuchyni, mám ráda věci na svých místech, jsem sžitá se svou pánví a nechci, aby mi někdo v rámci inovací nasypal sůl do cukřenky a pak pokrčil rameny se slovy "to je oběť pokroku, hlavně musíme zkrátit testování a zrychlit releasy". Proto fandím OpenOffice a jeho konzervativnosti.