Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Mobil.cz měl problém s internetem po překročení FUP. Uživatelům vůbec nefungoval

Mobil.cz měl problém s internetem po překročení FUP. Uživatelům vůbec nefungoval

Anonym (15.7.2013 00:00:00)

Virtuální mobilní operátor Mobil.cz nabízí k volacímu kreditu také 200 MB dat na 30 dní. Vzhledem ke konkurenci je to nabídka sice lákavá, ale mnozí uživatelé si stěžovali, že po vyčerpání datového limitu jim připojení vůbec nefungovalo. A to ani nejnižší rychlostí, jíž T-Mobile má nastavenou na 16 kbit/s. Mobil.cz problém vyřešil až po dvou měsících, kdy se o něj začala zajímat ICT média.

jeden s O2 (16.7.2013 10:48:02)

Bohuzel i O2 internet v mobilu stoji za prd. Po prekroceni fup prestavaji spravne fungovat nektere aplikace a je tudiz nepouzitelny...

I (17.7.2013 22:40:16)

při průměrné rychlosti 16kbps přestávají fungovat všechny služby. Datový tok stylem 64kbps po dobu 1s a 0bps po dobu 3 s totiž nezvládne žádná běžná aplikace. Internet od t-mobile je na ... po překročení absurdně nízkého limitu "jede" u 02 jede alespoň web, na ostatní zapomeňte.

anonym (18.7.2013 14:54:38)

když jím stale za to platíte , tak přoč se divíte že váš škubou jako husy ?

nereknu (21.7.2013 12:23:47)

Ty jsi ale vemeno... Tobě to asi nedojde, ale někteří lidé použivájí ten internet i na vydělávání peněz, na maily a další věci. V tom případě logicky jde stranou to, zda zaplatím 200 nebo 1000kč ;) Ale to si 14 letej trouba jako ty nikdy neuvědomí. Krom toho, tady dostávali ten internet ZADARMO, tudíž si nemají jak stěžovat na nízkou cenu, nebo že by chtěli za to ještě dostávat peníze? Mimochodem, já platím za net 150kč (fup 3GB) a nikdy jsem ho nepřečerpal, neboť skoro všude je v dnešní době wifi. Mimochodem mi ještě nabízeli 1GB Fup za 180kč :D

umts (20.7.2013 14:55:09)

O2 mi chodilo po vyčerpání FUP bez problému, ale ted už jsem vyčerpal zbývajicí kredit a mám mobil.cz, tak uvidím jak to bude po vyčerpání FUP.