Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Co spasí Nokii?

Co spasí Nokii?

Anonym (17.7.2013 00:00:00)

Nejnovější vlajková loď Lumia 1020 se pyšní na mobilní telefony nevídaným 41megapixelovým foťákem PureView.

arnost (18.7.2013 09:36:42)

proc by mela byt tadle novninka neco sjupr, kdyz minula foto nokia ac se symbianem byla totalni propadak ? WP nemiluje vic lidi, nez melo radno Symbian...vidim to jako dalsi pokus...co nevyjde...s cim pak vyrukovat, tot otazka...jmeno netahne, O.S. netahne, vybava netahne, cena netahne...tahne az brutalni sleva mozna dokonce jemne pod vyrobni naklady :)

anonym (18.7.2013 14:53:15)

co spasí nokia ? nic jedině krach , holt přirozený výběr trhu je kruty :)

Toman (23.7.2013 01:42:17)

Skvěle napsaný článek o této smutné situaci. 808 byla propadák jen proto, že to sama Nokia (resp. ten blb ve vedení) tak chtěl. neměla absolutně žádnou reklamu, neprodával jí žádný operátor a měla naprosto brutálně nadsazenou cenu. Jinak je 808 výborný telefon a Symbian výborný OS, u kterého kdyby Nokia zůstala, tak bych si zas byl ochoten koupit nový telefon. Avšak nestalo se tak, takže budu ždímat 5630 XM, E52, C5 a další co tu mám dokud to půjde a pak... Kdo ví. :(

palo (27.7.2013 22:09:35)

Ja jsem mnel Nokii C5 a tesně pred koncem zaruky my vypovedela a operator vlastně prodejci zastupujici operatora Vodafone mně odmitli opravit chybu kterou jsem daval do opravy 5 krat a ted už je po něm. Chci řict že tahle Nokia C5 s fotakem 5 Mgpix je super. Jenže ted nemam nic.