Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Googluj batoh a papiňák, a půjdeš do basy

Googluj batoh a papiňák, a půjdeš do basy

Anonym (8.8.2013 11:00:00)

Pokud ve světle nedávných informací o tom, co všechno tajné služby a vlády řady zemí z internetového a broadbandového provozu odposlouchávají, stále ještě někdo má pocit, že se nevinný nemá čeho bát, případně že se jedná jen o miliardy GB nezpracovatelných dat, měl by jej rychle změnit.

anonym (9.8.2013 20:35:21)

Hm super , to víte že mlží nic víc :) už vidím jak najký zamněstnec firmy nemá co jiného na praci než prolouskávat data co těčou přez firmu :) ono na nezvané navštěvy a to všeho druhu plati být lip "připraven " než oni :) ( a to připraven se přeberte jak umíte ) :-))) mně by zajímalo jak by si tihle neviní "policiste" poradily z dveřmi NEXT ,okna 7mm sklo dvojíte "bezpečnostni" folie 1mm , betonove stěny :)) už to vidím ,cink cink tady police otevřete , nebo použijeme nasili "donucovaci prostředky" : Hm nemám kliče stratil jsem je, odpověd z poza dveří , tak si klidně otevřete když tak chcete do vnitř :) checht abych na*ral par ouřadu kdyby v takhle zajištěném baraku. by byl fakt najký "terorista" , tak než se policie/fizloni dostanou dovnitř tak bud je mezi tím vezme sebou na onen svět , nebo se vypaří jako para nad hrnecem , a budou radi když jim tam nenechá dareček na rozloučenou :) jejda to zase bude "přebírani" v jednom nejmnenovanem domu u karlova mostu :) hm asi vám za to co jsem napsal zruší stranky :)))))))))