Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Rubikova kostka majora Zemana

Rubikova kostka majora Zemana

Anonym (28.9.2013 00:00:00)

Četl jsem tuhle povídku Stanislawa Lema o pilotu Pirxovi, který na pravidelné patrole ubíjí čas hraním prasátek, jež propašoval přes kontrolu na kosmodromu.

Dreit (28.9.2013 23:35:27)

Elektronika pro Android existuje, dokonce v několika provedeních. Namátkou jsem našel tuhle: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.celticspear.elektronika

Toman (29.9.2013 16:43:30)

Ten fotbal jsem měl taky, kloboučku hop taky a digihry asi dvě. :) To byly pěkný hračky.

anonym (2.10.2013 13:13:36)

jenom tak na okraj , cop je tohle za server ? už mi to tak připadá že by se mněl přejmenovat na Opičarny.cz , nebo dýchanekurožovéhostolu,cz ? co to tu máte za pislaky ? to jste nabraly v bohonicich ? nebo v jiném blazinci ? tenhle server totálně upadl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! raději to zavřete než se ještě více strapníte !!!

George (3.10.2013 22:25:55)

Raději to zavři ty, protože ses už ztrapnil dost - tím, jak zoufale neovládáš svůj rodný jazyk !!!

anonym (4.10.2013 06:08:33)

před stav si, mně je fakt jedno, jak já píšu :) a vubec mi to nevadí , ale vadí mi jaké debilní články se poslední 1 rok začaly oběvovat na DSL.cz . tenhle server už není o HW a SW , ale o "vaření štrudlu a podobně" prostě totální upadek nic víc navic ani nevíš jaký je muj rodný jazyk , tak mi pilib

Sláva (30.9.2013 17:20:00)

Fotbálek - někdy také hokej - s kuličkou se stále dělá (Směr v.d.). Zrovna nedávno jsem jeden kupoval a posílal známým do USA. Sehnat dnes české hračky není snadné, ale když se chce, tak to jde. Monti systém a Klik-klak auta, hračky a modely zn. Směr, igráček, Merkur - to vše ještě existuje. Byť mi bude pomalu čtyřicet, tak jsem si jedno autíčko koupil i sám pro sebe ...