Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Amazon zase blábolí

Amazon zase blábolí

Anonym (30.1.2014 00:00:00)

Po předvánočním velkohubém prohlášení šéfa Amazonu o tom, že firma připravuje doručování zásilek pomocí dronů, přichází tato firma s dalším špekem. Nechala si patentovat doručování zásilek ještě dřív, než si je objednáme.

Karel (31.1.2014 01:28:17)

No ty jsi debil, Větvičko...

anonym (31.1.2014 12:49:06)

sice souhlasim z prvním přispěvkem :) i když ja bych to řekl že dotočný pisálek je psychicky nemocný :) a byt jeho zamněstnavatel tak ho šupem pošlu k psychiatrovy ! jen tak na okraj , pokud bych ten patent co udajně podaly , podal ja dřívé než oni , tedy na předzasobovaní skladu , tak pak všichni kdo by před zasobovaly sklady, by mi musely platit za to že to dělaji :) tedy jednoduše řečeno ! dale pak , když někdo kupuje hra třeba RPG , tak budou přepokládat že když vyjde nové RPG co bude mít aspon trochu reklamu tak ho prostě naskladní ! a navíc v USA jsou ovce snadno ohadnutelné co budou kupovat co ne :) A pořat mi autor neopoveděl na moje otazku , kterou pokládám opakovaně :) už máte ve zbírce učet od psychiatra ? ne tak honem ten vám nesmí chibět :)))))

radek (31.1.2014 14:30:37)

Komplikovaně řečeno ten patent je k ničemu, neboť toto už se děje desítky let, je to tudíž zažitý a patent tím pádem je neplatný. Patentovat si můžeš prakticky cokoliv, ale to, že ten patent bude platný se neřeší na patentovém úřadě, ale na soudě ;)

Tomik (31.1.2014 14:19:00)

Amazon = slibotechna. 8 knih. Objednány 18.12.2013 slibovány mezi 27.12.-7.1. realita ? Poslední z nich dorazila 24.1.2014, první 14.1. - většina z nich bez dodacích listů, jako by to tam expedovali hotentoti...