Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Technologická revoluce před 4 000 lety

Technologická revoluce před 4 000 lety

Anonym (8.3.2014 00:00:00)

Tak rádi si myslíme, že vědecko-technologická revoluce začala vynálezem parního stroje v 18. století, a od té doby přicházely vynálezy, jaké lidstvo dosud nevidělo. Opak je však pravdou, jak dokládají nejen archeologické objevy.

anonym (12.3.2014 06:25:01)

tak co stale budete mazat komentaře ? jako to dělal komunisti ? tedy cenzura !!! nebo už máte ve zbirce učet od psychiatra ?

info@dsl.cz (12.3.2014 07:26:17)

DObrý den, komentáře, které nejsou urážlivé a vulgární nemažeme. Pošlete mi na info@dsl.cz informace, který komentář vám byl smazán a prověřím to. Jindřich Pekař DSL.cz

anonym (18.3.2014 07:18:14)

kdo si má pamatovat co jsem napsal na adresu tohoto autora ?

anonym (18.3.2014 07:22:54)

navíc nevím kde jste toho autora vyhrabaly piše sra*** a blaboly !!! samozřejmně bych mně pochopení pokud autor by byl postiženy tedy invalidní a vy ho zamněstnavaly v dobré víře pomoci další věc je ta že tenhle autor kazi renomé DSL !!! protože ty nesmysly co piše jsou hruza ! dříve bylo DSL o HW a SW a všeho kolem ! tedka mi připadá že bud už nemáte solidní autory , nebo jste jako stránky o HW a SW klesly na uroven blesku a ANO

bzum (19.3.2014 17:30:25)

Tobě bych místo mazání dal rovnou BAN, protože takhle psychicky narušný jedinec, jako ty si nic jiného nezaslouží, běž si dát prášek a neotravuj.

info@dsl.cz (20.3.2014 08:43:59)

Vaše urážlivé příspěvky jsem opět smazal. Jindřich Pekař DSL.cz

vacllav (2.12.2014 08:19:50)

No já si myslím na základě všech informací které mám především z videodokumentů, a logickou úvahou, že ani toto ještě nemusí být pravda, že tu vše již mohlo být daleko, ale hodně daleko dřív. Přeci za ty tisíce a miliony let existence planety není ani možné, aby se zde již dávno dříve nevyvinula nějaká vyspělá civilizace. A věřím , že určitě i nmnohem vyspělejší než je (nebo spíše bylo) nyní lidstvo. Možná zde i ještě přebývá, ale před "promitivními" tvory (jako jsou lidi) na této planetě se raději skrývají, což se jim občas nepovede (viz."UFO") P.S.: A kdoví, jak to bylo s inteligencí dinosaurů ??? (za ty miliony let jejich existence)