Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > LTE v pražském metru

LTE v pražském metru

Anonym (2.2.2015 08:00:00)

Rychlým mobilním internetem je již pokryta téměř celá Česká republika. V loňském roce se jen T-Mobile a O2 postarali o výstavbu 2500 vysílačů. Společnosti se chlubí tím, že Praha byla sítí LTE pokryta jako první. Velká část velkoměsta je však stále bez internetu. Zapomněli snad operátoři na pražské metro?

arkki (2.2.2015 13:47:42)

Mohl by mi dát někdo inteligentní odpověd na otázku, k čemu je dobrý superrychlý LTE internet, když je u něho limit na data ? Navíc směšně nízký i u nejdražších tarifů. Mám 3G internet a tedy mnohem pomalejší a jsem rád, že se do limitu horko těžko vejdu. Samozřejmě si vůbec nedovolím stahovat filmy. Stačí, když koukám na videa na Youtube a nebo poslouchám internetové rádio. Koukat na TV ani v nejnižší kvalitě si taky vůbec nedovolím, protože tohle všechno neskutečně data ,,žere,,

Radek (2.2.2015 16:04:21)

LTE (technologie) vám umožní využívat úplně stejné množství služeb (FUP se nemění), ale na mnohem širším území (vč. vnitřního pokrytí v domech). No a co se množství dat ve Vašem tarifu týká, zkusil jste popřemýšlet, že v místech nejčastějšího pohybu využijete služeb, které jsou pro velký přenos dat dělané? (Typicky DSL, kabelovka, optika do domu/bytu, nebo lokální WiFi.) LTE (nebo i 3G) jako náhradu pevného připojení neberou nikde na světě, jde o jeho doplněk.

arkki (2.2.2015 17:07:08)

Aha....a zkusil jste popřemýšlet, že jsou lidi, kteří bydlí na místech, kde žádný jiný internet není ?? Bydlím v Praze na starém letišti Ruzyně a jestli na místě, kde já bydlím, chytnete jiný internet než mobilní, tak jste machr. Všichni jsou kolem mně nucení jet na mobilní internet 3G jako já a tedy s limitem na data.

Milan (2.2.2015 19:53:03)

nevím jaké mobilní připojení používáte jestli klasické nebo tzv. Pevný internet bez drátu kde je FUP 20,30,40GB dle operátora,což zase není málo. Na druhou stranu bych se divil že by u Vás nešlo XDSL,jestli jste ve staré zástavbě tam všude jsou smyčky XDSL

ADSL.cz (2.2.2015 19:53:20)

Dobrý den, co vyzkoušet novou službu LTE Home od O2? http://www.adsl.cz/produkty/o2-internet-optimal-air Tam kde není dostupný ADSL internet, můžete využít "pevný" internet na doma fungující na technologii LTE či 3G. Výhodou je tzv. Smart FUP, kdy se vám na FUP 20 GB nevztahuje surfování po internetu či používání emailu. FUP vyčerpáte streamováním videa, P2P stahováním atp.

Roy (4.2.2015 18:33:50)

Kdo to proboha psal ??? Vždyť 40% Prahy stále není není LTE O2 pokryto a to je už 4.2.2015 !!! Já nemám třeba 5km LTE než dojedu až na Smíchov metro to je centrum Prahy, jinak nikde není. Mám iPhone ajje mi fok že mega zařízení na 22OV LTE chytne lépe. Prostě není a tečka. Ať jdou lhát jiným!

VNUAPEB@sharklasers.com (8.2.2015 12:13:37)

"'>