Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Život bez smartphonu

Život bez smartphonu

Anonym (12.2.2015 08:00:00)

Umíte si představit, jaký by byl váš každodenní život bez chytrého telefonu? Telefony se staly nedílnou součástí našeho života. Ať už chcete nebo ne, v dnešní době se bez nich zkrátka neobejdeme. Pro mnohé z nás by byla tragédie vrátit se k telefonu bez přívlastku chytrý. Jak by vypadal váš den bez přístroje nabitého aplikacemi, které dělají váš život jednodušším?

anonym (12.2.2015 10:35:36)

Chytrej foun mi nesmí do baráku dokud nyvydrží se štávou 7-14 dni. Život bez neho je naprosto normalní, PC mam doma i v praci a s lidmi se slejzam radeji naživo, třeba na pivu. Kdyz potřebuji 2x do roka navigaci mam tablet, ktery je jen spíš na hraní a čteni knih. Do hloupeho telefonu se mi vejde 500 kontaktu - tolik lidí snad ani neznam:) Takže asi tak.

Stan (15.2.2015 23:24:37)

Mám hloupý telefon Nokia a nevydrží mi se šťávou ani 7 dní. Který telefon by vydržel 7-14 dní?

anonym (16.2.2015 19:09:46)

Mam Samsung B2100. Jako nový telefon dával až 3 týdny s nízkým provozem, 14 dní dovelené nebyl vúbec žádný problém na jedno nabití! Poslední dobou uvažuji o nové baterii, po asi čtyř letech vydrží už jen 6-8 dní - za tu nálož co ode mne snesl si ji zaslouží:) Horší bude co až odejde. Možna ješte stihnout koupit stejný telefon dokud to jde, ale určite to nebude smárt foun - ten fakt nee:)

anonym (20.2.2015 08:43:39)

Mně by taky zajímalo na co lidé/ovce potřebují "chitré telefony" ? , ano jsou lidé co jim jen tlefon pipne a už se musí divat co kdo přidal na FB tweeter (nebo jak se to píše) a je jim fuk že třeba zrovna řídí auto ! případně jsou schopni psát na skype když řídí atd , když jim normální člověk něco řekne že jsou divní , tak se tváří jako když je chcete zabít nebo co :)))) když už EU tak krasně všechno reguluje mohly by taky zavest smněrnici , která bude nařizovat kontrolu doby používání "chitrého telefonu " a ten kdo nevydrži nemít telefon v ruce 10 minut , tak ho zavřít na léčení a tam by max mněl krasný výhled z okna :)))

anonym (24.3.2015 21:47:25)

Ach ta čeština

jv. (12.2.2015 22:10:09)

Telefon jsem odložil, když jsem měl loni v létě dovolenou, takovej klid...Od té doby vypínám chytrý telefon když odcházím z práce a zapínám, až když do práce přijdu. Zapnutý mi blbne hlavu, stejně jako wifi a jiné elektrosignály. Imho takové věci je nutné lidem vnutit dobrovolně jako teď např. chytré hodinky nebo myslím, že za chvíli přijdou různé brýle, implantáty atd. Být mimo signál je nejkrásnější pocit. Doporučuji všem ;-)

Jirik (12.2.2015 23:51:54)

Autorky mi je tak trochu lito. Zkuste to alespon tyden bez toho smartphonu a mozna objevite jine nove obzory. Budete se treba divit kolik je kolem vas skutecnych lidi...

Jjezevec (13.2.2015 09:33:05)

Čím chytřejší telefon, tím blbější majitel. Existuji nezávisle na telefonu a k životu něco tak zbytečného potřebuji opravdu jen málokdy! Jen hlupák řídí svůj život podle telefonu (dosaďte si cokoliv: Facebook, Twitter, Skype,....).

fl (15.2.2015 00:14:21)

Perfektne jste to trefil. Co to tady lidem proboha tepou do hlav !!! Presne takhle se dnes vyrabeji deziluze o nutnosti potreby neceho co vlastne vubec neni treba. Me je ukradenej chytrej telefon. Nejsem zadny nactilety decko ktery musi mit vse co jeho spoluzak.

Míša (20.2.2015 22:59:50)

I do Ameriky se dá doplout lodí, já však bych zvolil letadlo. Chytrý telefon užívám a nemám potřebu urážet lidi, které užívají nové služby(nemyslím některé uživatele chytrého tel. bez internetu)

Zase já (20.2.2015 23:03:24)

...kteří, oprava slovosledu.

eva (15.2.2015 10:06:03)

zlatá tlačítka:-) na volání a sms bohatě stačí, dýl vydrží a ten zbytek klidně postrádám. Akorát když čekám v čekárně u doktora, tak by to uběhlo příjemněji, akorát kdo mi prání vzít si tablet, že?:-) Takže za mě, nepotřebuji:-)

Toman (13.3.2015 23:11:13)

A to já mam smartphone tlačítkový, takže komfort se vším všudy. A ano, jsem závislák.

charvy (16.2.2015 14:37:59)

Pozor na něj :) Je to dobrý pomocník, ale zlý pán. V podstatě nová forma závislosti. Znám lidi, kteří už nežijí ničím jiným než sdílením, komenty a změnou statusu na sociálních sítích, a to všeho co prožijí. Díky velkému množství informací, které se na ně valí rychlostí LTE už neudřží názor ani myšlenku déle jak jeden like. Využívám ho jen proto, že to vyžaduje má práce. Ať nás technika nezničí ;), viz. ve švédsku začali čipovat lidi. Pěkný den všem