Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zavedlo GTS pouze FUP??????

Zavedlo GTS pouze FUP??????

Jiri (2.6.2004 15:40:28)

Tak nevím, ale zkoušel sem teď něco stahovat z DC a vždycky asi tak po stažení 3-4MB začala rychlost stahování konvergovat k 0 B/s. Že by GTS kromě FUP zavedlo i snižování priority po stáhnutí několika MB v kuse?? :o

Ice-man (2.6.2004 16:43:05)

lol ty ses lamka kdyz ti to nekdo vypne tak bud ti to spadne hned anebo ti to klesne az k nule vermi

Jiri (2.6.2004 16:46:06)

No dobře, ale proč se mi to stalo 4x po sobě u různých lidí, a když sem to navázal znovu, tak to zas jelo, od toho kde to přžestalo... tak sem to akorát musel stahovat na víckrát... :o

volis (2.6.2004 17:55:41)

no je videt, ze to GTS si stimhle dalo zalezet :-) teda pokud je to jejich prace

Smoker (2.6.2004 19:36:29)

Tak nevim, ale myslim, ze gts s timhle nema nic spolecneho, protoze ja stahuju normalne vsechno hned. A jinak mam pro vsechny tu dobrou zpravu, fup se bude týkat prej jenom novych zakazniku a prej tech, co jsou u nich od cervna.

Anonymous (2.6.2004 20:16:28)

Taky jsem to slysel, me to rikal operator na infolajne, ze FUP bude aplikovan jenom na nove zakazniky, kteri to maj ve smlouve ... :-/ ale moc tomu neverim ...

I (2.6.2004 20:31:50)

Je to tak. PUF a stávající zákazníky se bude aplikovat v srpnu/září.

Jiri (2.6.2004 20:56:25)

Možná oficiálně jo, ale můžou ho udělat neoficiálně kdy chtějí a říct že to jede pomalu kvůli agregaci;)) a myslím že to tak dělají už několik měsíců;))

fr (2.6.2004 21:11:37)

Ale jdi, nedělají buď vůbec nic nebo to dělají úplně blbě, protože už s nimi začínám 6tý měsíc (zaplaťpánbůh poslední) a za tu dobu odhaduju tak v součtu jen jeden měsíc bych hodnotil jako celkem bezproblémový. Zbytek o nervy. Traffic tak +- v průměru 3GB měsíčně (nevim přesně, měřím až od března a na jejich webu to neukazují)

Anonymous (3.6.2004 00:51:53)

Aktualni trafik by mel byt dostupny pres webcare, cekam az mi postou prijdou prihlasovaci udaje, pak budu vedet vic ...

Jiri (3.6.2004 03:04:14)

Hm, já si prostě myslím, že těm, co překročí určitej limit, sníží jednoduše prioritu a hotovo, a že to nezačali dělat až od 1.6., ale že to dělají již delší dobu... A to jim podle mě nedokážeš... prostě ti řeknou, že ti to jede pomalu kvůli agregaci a hotovo...:) Takže jestli to fup od 1.6. platí jen pro nové zákazníky nebo ne, to je prostě uplně jedno....... podle mě fup platí neoficiálně pro všechy již delší dobu:)) minimálně od května bych tipl že jo:)

Alex (3.6.2004 07:54:09)

JO to jejich FUP jede uš od května ve skušebnim provozu. Fakt svině končim u nich a ty keci že jen na nové zákazníky.

Jiri (2.6.2004 16:44:01)

No ted sem zkusil stahovat mimo DC (12MB Mozillu) a to se už nezpomalilo.... Stahovalo to sice rychlostí 7kB/s, ale stáhlo se to... zajímavé na tom dc se mě to stalo asi 4x po sobě... možná mají jenom nějaké omezení na dc, těžko říct, nebo tzo byla jen náhoda:))

Anonym (3.6.2004 00:16:32)

Mě taky DC nějak pořád padá, nevím čím to je, začalo to dnes