Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zapamatujte si dobre tuto situaci

Zapamatujte si dobre tuto situaci

Milan (19.10.2003 17:13:13)

Doporucuju vsem si tuto vzniklou situaci dobre zapamatovat a na zaklade teto skutecnosti pak v budoucnu jednat. Za problem s ADSL totiz nesou hlavni vinu nasi politici, kteri monopol Telecomu umoznili a ten se chova v ramci toho co muze, klasicky monopolisticky. Primi vinici jsou tedy politici, kteri byli u moci. ODS, CSSD, US, KDU-CSL. (ne aby jste si mysleli, ze jsem komoush - to teda urcite ne! Jsem pravicove zamereny). Verte, ze tem politikum je to uplne, ale totalne jedno. Aby nam zavreli hubu, udelali Mlynare, ktery vsak nema zadne pravomoci. Vlk se nazral a koza zustala cela. Jedina nase moznost jak to zmenit - NEVOLTE JE!!! Uz nikdy.

Prober (19.10.2003 18:34:15)

Chlape ty jsi fajn... Ještě do toho tahej politiku a hladomor v afrických zemích.

Lada (19.10.2003 19:56:07)

A ja chci svetovy mir a byt MISS UNIVERSE :-))))

Doktor z hor (20.10.2003 03:35:26)

Ja chci porsche :))) Kdo za to muze,bylo mnohokrat napsano na lupe,ve vecnych forech a furt se to taha do kola. Mlynare namam rad,udelal uplny hovno. Az budem od ledna platit za sluzby dalsich 22 %,tak to adsl bude fakt draha-pomala-sranda. Platit 2000 kc za adsl ,ktere vubec neleze teda nehodlam !

Milan (19.10.2003 23:44:53)

Nikam nic netaham. Tak to proste je. Ja politiku taky nejak extra rad nemam, ale za tento stav jsou zodpovedni politici. Kdyby stat nemel vice nez 50 procetni podil v Telecomu, ver mi, ze bych o te politice neztratil ani slovo. Jinak ja mam ADSL taky u jineho ISP a taky resim vzniklou situaci s nim a ne s Telecomem, protoze muj partner je ten ISP a jiste ma silnejsi vyjednavaci pozici nez jakou mam ja. Uvedom si ale co ten Mlynar vlastne ma delat? Je placenej statem( tedy nami vsemi ) za to aby nutil Telecom jednat, ale nema zadne pravomoci. Naopak zase stat ma z prijmu Telecomu moc pekny prachy, ale ma je zato, ze okrada lidi predrazenyma a nefungujicima sluzbama a Ti lidi nemaji na vyber a proto kupuji ty predrazeny a nefungujici sluzby. Mlynar by teda z pozice statu jako vlastnika mel byt rad, ze je monopol, protoze to sype penizky statu do kasicky, na druhe strane se stavi coby zastance pokroku na stranu uzivatelu internetu a rika tak vlastne, ze monopol je spatne. Hergot, jak to ten chlap dela? To se vyspi a jeden den si rekne, ze je na strane uzivatelu internetu a dalsi den zase, ze je na strane statu - sveho zamestnavatele? To je stret zajmu jako prase! Jako z ucebnice! Kdo mu dal ale takovy pravomoci? No prece Ti politici, kterym je ta problematika uplne ukradena a urcite tomu pulka z nich vubec nerozumi. Tak proto ta politika.

Prober (20.10.2003 06:21:54)

Dobře, tohle všechno uznávám, ale pochop zase ty, že od Mlynáře nemůžeš očekávat vůbec nic. Telecom jen využívá možnosti které má, a byl by blázen kdyby ne. A že je to monopol, to je sice problém, ale nad mé možnosti. Proč se mám zajímat o ČT, když mám smluvní vztah se svým ISP a ten jak si zařídí technické provedení, do toho mi nic není, mně zajímá pouze koncová služba.

tom (19.10.2003 20:15:00)

ma pravdu v tom, ze za to muze jen a jen telecom, ktery uz 2 roky nemel mit monopol....

Prober (19.10.2003 22:43:44)

Ale v tom máš pravdu, ale Telecom je mi u prd***, já mám smluvní vztah se svým ISP a jak si to ten zařídí, je jeho věc.

Milan (20.10.2003 10:10:55)

Můžou za to komunisti a Hitler !!! A trochu císař Rudolf !!

Prober (20.10.2003 11:40:01)

A já bych se nebál jít ještě dál, všechno už začalo ve starém Egyptu při stavbě pyramid

Nargon (20.10.2003 15:30:48)

Pri velkym tresku pri vzniku vesmiru vznikla jedna mikroskopicka castecka uplne navic. Mnela zlutou barvu a zatim nikdo nevedel jak ji pojmenovat. Ale hlavni je, ze byla ZBYTECNA a tak nevim proc vznikala.