Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Divná počítadla

Divná počítadla

Ada (1.7.2004 10:17:50)

Nazdar, máte taky takové podivné počítadlo, co se často aktualizuje, ale přesto ukazuje i 24 hodin skresleně málo přenesených dat a pak najednou vyskočí nahoru? A asi i víc než by mělo

Ada (1.7.2004 10:45:25)

Mám Inet expres od CT.

Smoker (2.7.2004 09:00:28)

Tak u toho to pocitadlo je uplne na h... Schvalne jsem chtel vcera vecer vyzkouset, jak to jede s tou snizenou rychlosti, takze jsem si v noci stahl jeden film. A taky jsem chtel vedet, jestli to tam zaeviduje. A musim rict, ze dneska rano tam jeste nic nebylo. Takze je to na nic, pouzivam traffic meter, neni to nic moc meridlo, ale vzhledem k tomu, ze mam jenom adslko na jednom pocitaci, tak v pohode. Jinak s tou snizenou polovicni rychlosti to jede ok, da se i poslouchat radio pres winamp, myslim tim slusny radio.

Ada (2.7.2004 10:14:49)

Nazdar, díky za ohlasy. A je tady někdo, kdo je se svým počítadlem spokojen? Jako, že mu nezapočitává přenesená data přesně, ale daleko menší hodnoty? Mějte

BDs (1.7.2004 12:54:59)

Jo je to tak, IOL jsou neuveritleny svine. Mam celkem cerstve ADSL 512/128 3GB a rek jsem si, ze mi do konce mesice bude stacit 8GB a tak jsem si to taky planoval. Jeste 30.6. cca ve 22:00 tam je porad 7,924GB prohlizim web, nic netaham. A co dneska rano nevidim za pekny mail od meho SVINSKEHO ISP? 8,09GB prekroceno ve 23:46. KUUURRRVYYY jedny. Kdyz nejsou schopny ukazovat u casu posledni akutalizace presny cisla meli by se na to radsi vysrat uplne. Vsak ja uz si to netlimiterem nejak napocitam. Nikdo uz me nikdy nepresvedci o tom, ze Telecom je zcela normalni spolecnost. 3x HAMBA svinim!!!!

Anonym (1.7.2004 13:02:53)

tím, že prohlížíš net tak taky stahuješ, i když jen málo.

Tvrdik (2.7.2004 09:09:41)

To zrejmne nikomu na tomhle foru nevysvetlis. Tady se provozuji myty o stahovacich ale ze site o stahovani jsou to nikoho nezajima. Jakakoliv sitova aktivita je prenaseni dat. Jde jenom o to aby to neslo do extremu na coz slouzi FUP(jak nekdo vtipne poznamenal PUF) At uz jde o cumeni na web nebo o stahovani souboru. A ze treba dnes neni problem kdy stranka portalu ma pres 1MB. Zakaznik by mel mit moznost vybrat si zda-li po prekroceni limitu bude odstrihnut uplne a pak si muze vybrat zmacknutim buttonku esli si preje koupit dalsi data ci ne.

tadeáš (2.7.2004 10:03:53)

Zajímavé názory... Stránka portálu, která má 1MB je špatná stránka, což ti řekne každý www designer a bohužel je to dnešní "nemoc" tvůrců stránek. Zabývat se optimalizací kódu stránek je už dneska nezajímavé. Zákazník si může vybrat, že bude "odstřihnut" úplně jednoduše tím, že prostě nebude inet používat. Když tě ISP ustřihne, tak už si neklikneš na button o další data. Myslím si, že současný způsob, kdy je uživatel online informován o přenesených datech a ví, že po překročení mu budou fakturovaná další data je vyhovující. Pokud se jedná o bloky by 1GB tak je to v poho, protože to nejsou zase takový peníze.

Anonym (2.7.2004 10:15:59)

Telecom je možná svině, ale ty jsi dement. Jestliže si myslíš, že při prohlížení webu se ty stránky netahají od providera, ale snad nějak líhnou u tebe na komplu, tak to jsi případ do Černovic (brňáci ví)

BDs (2.7.2004 18:55:52)

Ty jeden ubozaku. CTI CO PISU a uz vubec mi nenadavej do dementu kdyz ani nenapises nick. UKAZ MI JAK ZA HODINU UDELAS PROHLIZENIM WEBU 80MB!!!!!!!!

Prober (2.7.2004 22:41:14)

Flash, Java,..... ??? nic???

BDs (2.7.2004 23:53:20)

O tom bych vedel...

kix (3.7.2004 00:00:02)

jak často počítání dat updatují a ze kdy tedy je platný údaj 7,924GB ?

BDs (3.7.2004 01:10:40)

Update nevim presne, ale je to asi jednou za dve hodiny. Na uplne presnej cas 7.924GB si nevzpominam. Neco po desaty. Co vim presne je to, ze ten ten objem prenesenejch dat, co se tam zobrazuje k dane "posledni aktualizaci" je naprosto zkreslenej. Bud je mrzak ten jejich system, nebo jsou fakt svine a pro tech 200Kc za 80MB nad limit tam maji nastavenou urcitou setrvacnost....

kix (3.7.2004 21:03:36)

No pokud se aktualizuje cca jednou za 2 hodiny, pak se může stát (v nejhorším případě), že v v údaji zobrazeném v 2200 neni ještě započítán přenos za poslední dvě hodiny.

Anonym (4.7.2004 12:04:26)

No tam je vždy napsán čas poslední aktualizace, a to by si asi BDS všiml kdyby tam bylo 20:00...

Ada (4.7.2004 12:04:50)

Ada...

BDs (4.7.2004 14:49:00)

Ted jak zacal novej mesic jsem se rozhod to pocitadlo poradne pozlobit. Zjistil jsem, ze data naskakuji klidne s 24H zpozdenim a tak ted me treba u casu posledni aktualizace pocitadlo ukazuje o 3GB (!) mene nez mam skutecne protoceno. Takze jejich pocitani je bud uplne zpackany, nebo je tam naschval velika setrvacnost. Kazdopadne ty cisla pro cloveka maj nulovou informacni hodnotu...

BDs (2.7.2004 19:02:25)

A BTW tohle je takovej brnenskej syndrom. Nekoho vyfuckovat jak nejlip umim, masturbace EGA, Cajzlove zasrany - berou nam praci apod...

emp (1.7.2004 12:59:46)

To webový počitadlo je na nic, jestli ti na tom záleží, tak si na to pořiď nějakej speciální program, i když to jde sledovat i přes statistiku modemu.