Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Halo !! Jeffe !! PLZZZ HERE !! Mam ty porty !!!

Halo !! Jeffe !! PLZZZ HERE !! Mam ty porty !!!

sutech (9.7.2004 15:31:47)

Jeffe říkal jsi že když budu mít ty porty na hru Age of Conquerors tak víš kde to povolit aby to jelo ! Ty porty jsou 2300-2400 Protokol TCP Plzzz HELP ME !!!!!

Nargon (9.7.2004 15:35:25)

hadam ze protokol TCP se bude pouzivat jen na navazani komunikace, jako u vetsiny ostatnich her. Musis mit povoleny i UDP porty, ty jsou pouzity pro vlastni datovy prenos behem hrani.

sutech (9.7.2004 15:43:06)

Díky za radu Ty znám taky všechno je na teto adrese http://www.u.arizona.edu/~trw/games/ports.htm Nevím jen kde to povolit v modemu !!! PLZ HELP ME !!!

Nargon (9.7.2004 15:45:12)

bude se to muset povolit na firewallu modemu, ale ani nevim jakej to je modem a uz vubec nevim jak se s tim firewallem pracuje. Ikdyz osobne bych doporucil ten firewall vypnout (vsechno aby propustil) a nainstalovat si na PC firewall softverovej.

sutech (9.7.2004 15:53:36)

NO je to modem Cell pipe 22A FX CZ a mel jsem tam už puštené vše ale kerio poustelo i viry a hlavně se to porad na neco ptalo a vzhledem k tomu ze nejsem technicky tip tak jsem vse povolol :-) Bylo mi receno ze je lepsi nechat to na modemu a pustit jen porty na ktere ta hra běží !! Jinak díky za ochotu !!!! Nargone....

Nargon (9.7.2004 15:59:12)

No jde o to dokazat firewall nastavit, me napriklad ani nikdo nepingne, protoze to mam v Keriu blokovany.

BioQ (9.7.2004 16:11:24)

Já nechávám zakládání her na jinejch a mám pokoj :). A proč nevyužít HW firewall, než zaplácávat si wokna a výkon PC SW firewallama.

sutech (9.7.2004 16:17:22)

no já to chci taky nechat na HW firewall ale nevím jak v modemu Cell pipe 22A FX CZ povolit porty 2300-2400TCP A 2300-2400 UDP ????

Jeff (9.7.2004 18:16:28)

V tom předchozím trheadu máš odpověď. Jinak ten HW firewall je určitě lepší, nejlepší je kombinace obou. Ale když to odfiltruje hardware, tak se to ten počítač ani nedozví, ale když se to dostane až k tomu počítači, tak i při dobrym sw firewallu se může něco stát, uživatel ho omylem vypne, vypne ho nějaký vir, bude v něm bezpečnostní díra a tak. Zkrátka kombinace obojího je nejbezpečnější...

sutech (9.7.2004 16:12:07)

no ja mam taky KERIO ale nevím co mam povolovat a co ne ???

Nargon (9.7.2004 18:11:12)

No kerio se standartne na vsechno dotazuje, a osobne pouzivam jednu metodu: to co je uz v keriu nastaveny od instalace tak na to moc nehrabu, ale vse ostatni na co se pta vetsinou zakazu, a pokud mi neco nebezi, tak vlezu do keria, podivam se jestli to je zakazany a povolim to.