Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak je to s GTS Webcare

Jak je to s GTS Webcare

Rypákový Kulomet (18.7.2004 09:38:20)

Dá se někde v tom jejich webcare zjistit kolik dat mám nataháno????? Já to tam teda nevidím i když tam maj napsáno, že se dá sledovat internetový provoz. Je sice pravda, že na mě bude FUP uplatněno až v srpnu, ale stejně bych to rád věděl.

Jolinar (18.7.2004 12:09:45)

Slyšel jsem,že jejich webcare je děs a hrůza a vůbec nic tam neni, akorát tvoje adresa, kterou asi vědět nepotřebuješ :o)

Martin (18.7.2004 14:12:32)

Taky sem si to pořizoval kvůli tomu sledování int. provozu, ale vono to tam fakt není, sem se jich na to pak ptal a oni řekli, že to z jejich strany (přes webový rozhraní) ani nechystaj, takže jenom ze tvé strany (nějakým programem), jinak Jolinar má pravdu, tam je akorát adresa a přehled služeb, a faktur :)

Petr Brynda (2.8.2004 17:07:26)

Ja mam GTS volnost doma, takze s nima i volam, pouzivam doma pevnou linku hlavne na volani do zahranici, a to mi to hezky webcare vyjede presne hovory kdy a kam, a mam v tom prehled (jsme na to 2, takze si to zaplaceni pekne rozdelime). No a to ma potom smysl, ale kdyz nemate s nima volani, tak vam to nic neukaze.... No ale stejne, aspon je to zadarmo, vydridusi z CT chteji za vypis hovoru 70 kc/mesic nebo tak neco Jo a adsl mi od poloviny cervna jede uplne super, pod 400/98 nejdu prvni 2,5 mesice to bylo hrozny, furt sem volal, chtel odejit, a nadaval sem jim, a hele, uz to jde....

Anonym (2.8.2004 23:34:15)

Muzete prosim uvest adresu toho webcare? Vim akorat ze na uvodni strance se mohu prihlasit k emailu, ale jelikoz sem si u nich nezrizoval aliasy, tak to nevyuzivam a prihlasovaci udaje z ADSL me tam nepusti. Dekuji.