Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Vypoved Tiscali

Vypoved Tiscali

KUFI (20.7.2004 22:22:16)

Uz ste nekdo rusili ADSL od Tiscali? Jak to probiha ? Zajima me jak dlouho trva nez vas odpoji. Neni tam naka 3mesicni vypovedni lhuta apod. ?

kerel (21.7.2004 11:54:52)

popisu ti muj pribeh, zkusim to strucne: v unoru mne to vubec nejelo. zavolal sem panu Mullerovi. popsal sem mu muj problem, no on rekl je na mne uplatneny ten FUP a jeste 17 dnu bude. tak sem mu rikal to od nich nebylo fer, tenkrat presli to pocitani z mesicnich 10GB na last30days 10GB diky cemuz sem se tam octl a diky cemuz mne skoro vubec NEJELO. A rekl sem mu ze to teda chcu zrusit, co nejdriv, jestli by to neslo driv nez za ty 3 mesice.. ze driv nez za 3 mesice by to zrusit neslo ale kdyz to poslu pisemne hned (bylo cca 26.2.) tak stihnu jakoby brezen jeste.. tak sem rekl hm a souhlasil... a jeste sem se chytre zeptal jestli ta vypoved v tom 3 mesicnim terminu by sla eventuelne stornovat kdyby se to nejak zlepsilo a on ze bez problemu. za cca 4 hodiny mne spojeni slapalo jako driv, Muller nekde neco odklikl? nicmene zadost o zruseni jsem stejne poslal. Pak to slapalo cca mesic, rikal sem si jeste 14 dni a stornuju si to. A pak znicehonic (zacatkem dubna) se neslo pripojit... to martirium kere nasledovalo uz popisovat nebudu. Zkratim to tim, ze to proste NEKDO zrusil, NIKDO tam o tom nic nevedel. Pak za 14 dnu mne dosel doporuceny dopis ze mne to teda zrusili, nicmene dodnes mne chodi faktury, ktere samozrejme neplatim. -- co z toho pro tebe plyne? cekej necekane:)

KUFI (21.7.2004 12:31:30)

No tak to je moc pekny. Ja chci totiz prejit na 2Mbit Karneval se 40GB limitem kterej me vyjde dokonce jeste o par kacek levnejs nez tahle 400kb s 20GB limitem. A nechci platit zaroven Karneval a jeste k tomu 3 mesice ADSL...

karel (21.7.2004 14:21:19)

uved sem email, neco ti poslu

KUFI (21.7.2004 19:11:49)

Muzes posilat.

Tukancheez (21.9.2004 18:43:22)

2kufi: potreboval bych rady a zkusenosti ohledne te vypovedi pokud si ju uz aplikoval ... 2karel: koukam v Tiscali maji dobrej mrdnik :)))