Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > To je nechutný, co předvádí Tiscali aneb óda na adsl pod 500 Kč

To je nechutný, co předvádí Tiscali aneb óda na adsl pod 500 Kč

Pišišvor (28.7.2004 12:27:09)

Na www.zive.cz je štěk o nové nabídce Tiscali. Prý adsl za 500. A hned je tam milión podmínek a navíc nutnost pronájmu modemu, takže jsme opět z cenou mnohem výš, než má contactel nebo nextra. Tiscali je ten největší sráč, co existuje. Oni si snad vážně myslí, že jsou v ČR blbci, kteří jim na to skočí.

Smoker (28.7.2004 13:21:30)

No, aby ses nedivil. Aby se takových pár nenašlo. Už to vidím, tiscali udělá reklamu na své "nejlevnější adsl", někdo si tam zavolá, operátorka mu dá malinko skreslené informace, protože toho někoho se nenapadne zeptat jestli tam musí být pronájem a už to bude. Dotyčný se to dozví, až mu všechno přijde, myslím smlouva atd. Hrůza a děs, navíc co tu čtu na fóru, tak ohlasy na tiscali nic moc, nebo už je to lepší s tiscali? Mám iol a jsem nad míru spokojenej, rychlost pořád stabilně 53 kB/s.

seeker (29.7.2004 16:35:55)

... zase se ukazuje ceska povaha - vzdyt to nemusite brat veminka - a pokud je to tak nechutny jak rikate tak si to nikdo nekoupi.

Anonym (29.7.2004 17:34:00)

můžeš mi napsat, co se tak ukázalo na povaze?

Smoker (30.7.2004 01:12:33)

No, to by mě taky zajímalo. Prostě tiscali chce akorát tak nalákat lidi úplně hnusným způsobem, ale snad jim na to nikdo neskočí, parchantům!!!!!!!!!! Takový obchodní tahy, ty mě dovedou tak akorát na****.

Anonym (31.7.2004 08:32:59)

a dotyčný mlčí...ono vemeno toho opravdu moc nenamluví :-)

Pišišvor (29.7.2004 17:35:50)

cožpak to nevidíš? vždyť to je jen nechutný marketingový tah od tiscali, která je v prdeli, protože jí to nejede. Vemeno jsi ty! Ty si to vezmeš?

Ufi (28.7.2004 17:12:30)

Tiscali NEBRAT aneb nikdy více !!! Jsem rád, že už s Tiscali nemám nic společného :)