Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

GTS

Houmles (9.8.2004 12:11:25)

Tak jsem navzdory všem radám ať odejdu zůstal u GTS a říkal si: S příchodem FUPu se vše zlepší (mám asitak 3GB/měsíc). Ovšem je to úplně stejně hrozný jako předtím. Takže na ty svině GTS s...

Houmles (9.8.2004 12:16:11)

A když stahovači zapomenou dát něco do fronty (tak jednou za týden šnekonetu) A jede to třeba 53kB/s tak pingy kolísají od 10 do 1000. To fakt nevím proč, když je pásmo volné. Prostě mě GTS dožírá.

jolek (9.8.2004 14:35:39)

stahovacema to neni, ale jinak s tebou souhlasim a potykam se s uplne stejnou zkusenosti....jede to naprt at delaji co delaji.....ale uplne nejhorsi je ten ping:((((((((

Smoker (11.8.2004 22:38:56)

Mám stejnou skušenost, gts můžu potvrdit byla dost na h... Vypověděl jsem jim smlouvu, protože jsem se nějak neupsal na tolik měsíců a uznali mi dokonce, že mám nárok na okamžitou výpověď dohodou. Ale nebýt jednoho suprovýho kámoše, tak to nemám, perfektně mi to napsal. A teď jsem u iol 6 gb limit a jsem maximálně spokojenej, úplná balada, rychlost pořád po celej den 53 kB/s, pingy kolem 35 ms. Prostě net jak má být. To už ten express vám pojede líp,, než pitomý gts.

PetrS (12.8.2004 12:30:01)

Cau,můzete někdo napsat za jak dlouho se to po...Ja mám 1024 a litá mi to 851 a 107, lokalita praha-západ.Dík.

Radek (10.8.2004 08:24:08)

Hele to je fuckt sebranka. Všude na netu inzerujou 256/64 ADSL bez limitu a on je na tom limit 2GB :o) Je to xyndl

Timmy (10.8.2004 22:35:13)

Lidi to je fakt GTS tak strasny?ja ted premysli o jejich ADSL 512/128 a neomezeny.Nevim, maji spatny pingy nebo co je tak spatny?

Petr (11.8.2004 04:51:24)

Kdyby byl alespon ping stalej a rychlost 2kB/s garant, tak by to bylo lip pouzitelne, nez kdyz se ping limitne blizi nekonecnu a rychlost skace jak orangutan. Se mnohdy nenacte ani stranka. Ale uz si zacinam zvykat :)) .. co bych taky nechtel za ty prachy, mam to preci bez limitu, akorat ze ty nelimitovane 4GB s takovou ani za rok neprojedu :))

Anonym (11.8.2004 05:35:25)

To jako este neproejedes 4GB a uz se to tak s*re? Ja mysel ze az aplikuji FUP, tak se to zacne m*dat... Presel si nekdy 4GB? :)) a jak dlouho trva zrizeni?

Houmles (11.8.2004 07:10:21)

Já nikdy 4GB nepřekročil a jede to hrozně. S tou rychlostí skákající jak orangutan to Petr napsal výstižně. Na hry rovnou zapomeň a web ti pojede tak 60%času jak dial up, 5% lépe, 15% hůře a 20% času vůbec. GTS již nikdy.

Petr (11.8.2004 20:25:06)

Ano, neprojedu. A myslis spravne, jakmile se ti podari dat s takovou linkou vic jak 4GB - jakoze pres noc od 1h-6h se to vetsinou na tech max. 30kB/s vysplha, tak te jeste zFUPujou :)) Takze je to pak sranda, protoze budes s takovou lajnou, navic zFUPovanou 2x delsi cas nez ti zbyva do konce mesice :)) Proste GTS ma ve srovnani s jinymi ISP nejhorsi kvalitu a nejhorsi FUP (pokud se bavime o dratech CTc)

Fapso (11.8.2004 22:21:50)

Také se podílím se zkušenostmi s GTS. Jsem z lokality Praha-Západ z jedné vesnice kde je 3500 obyvatel myslel jsem, že to nebude tak vytížené proto jsem šel do GTS. Ale jaký omyl ... nikde na jejich stránkách nejde sledovat objem přenesených dat ani uplatnění FUP. Přesáhl jsem to 24 dne v měsíci tudíš jsem to měl mít až do 8 následujícího, ale pořád to jede 10-40 kbps/s a to mám 1024/256. Na hraní nepoužitelné. Velké kolísání rychlosti bez FUP třeba naběhne 300 kbps/s a za 5 minut klesne na 80 kbps/s drží se to třeba 15 minut a zas větší nebo menší. To je inet na nic. Neví někdo jak GTS nějak šikovně vypovědět smlouvu když jsem upsanej na 18 měsíců ?? díky má stím někdo zkušenosti a navíc jsem si obejdnal z 512/128 na 1024/256 a rychlost se vůbec nezměnila ... a je zvláštní že modem diagnostikuje že mám 512/128 že by lhali ?

Petr (12.8.2004 02:01:40)

To je hodne zajimave .. muzes napsat duvod proc ses upsal na 18mesicu? Osobne co se tyce internetu v CR bych se nikdy neupsal na dobu delsi jak 6mesicu. Navic take cekam na navyseni z 512 na 1024 v domeni ze se to snad zlepsi .. btw. nema nekdo zkusenost uz s prechodem z 1024 na 256 s 1:20? Je to uz fakt bizardni jak se snazime resit problemy GTS za nej na nase naklady a vysledek furt nikde :-/

Bobo (12.8.2004 16:09:06)

Od GTS se mi podařilo utéct po 3 měsících (upsal jsem se na 6...:-))) Nesmíš se ptát jak službu vypovědět, ale rovnou ji vypovědět a to z důvodu prmanentní nefunkčnosti služby, nebo z důvodu zavedení FUP -hrubé nedodržení podmínek.(dřív to ve smlouvě nebylo). Toto mi uznali, odpustili 1/2 měs. paušálu a odpojili...Heuréka. Doporučuji všem-pryč od GTS!! Pro novější zákazníky GTS, kteří se nemohou odvolávat na změnu podmínek, doporučuji volat na infolinku a hned chtít vedoucího zákaznického oddlení a sním se domluvit na ukončení služby. Ty mařeny co tam sedí, neví nic a jenom se vymlouvají na agregaci. Jedna si dokonce nemohla vzpomenout, jak se to slovo řekne..:-))) Zdar Bobo.

Lukáš (11.8.2004 17:55:23)

S tím kolísáním rychlosti souhlasím,ale 1024 od GTS mi jede takhle,většinou od těch 600 - 850 kbps,jen nevím proč na takovém servru se u kila na speedmetru ukazuje velké "K"?.S těmi vysokými pingy zas až tak problém nemám,na běžné weby jako je seznam nebo centrum mám pingy do 150 ms.A to ještě to ADSLko táhnu bezdrátově přes Wi-Fi 5 km, protože jsem daleko od ústředny. Rychlost stahování dat: 104.2 KB/sec Rychlost připojení k Internetu: 833.9 Kbps

Petr (11.8.2004 20:15:07)

Muzes napsat jak dlouho to pripojeni mas? Hodit sem 'tracert dsl.cz' at jsme moudrejsi a pripadne jestli to neni tajne, tak v jakem okrese ze to tak jede? Dekuji.

Lukáš (12.8.2004 00:17:13)

toto ADSL od GTS u nás jde asi tak 5 měsíců a je to v okrese Třebíč.Mám známého technika co má nastarosti tel. ústřednu,na kterou jsem připojenej a vím bezpečně,že na ni jsme připojeni 4 uživatelé co využívají ADSL,ale už dřív mi někdo napsal,že jeto jedno,že agregační skuina se vztahuje na víc ústředen dohromady.Něco o tom vím,protože dřív nám to tu šlo hodně špatně.Ale chce to si stěžovat a pohrozit i výpovědí.Ostatní to měli většinou naopak,nejdřív jim to šlo dobře a pak rychlost šla dolů.

Petr (12.8.2004 02:15:48)

Asi nam nic jineho nez vypovedi hrozit nezbyva. Skoda ze nemuzes zjistit cim to, ze se vam to zlepsilo. U me je situace jako u tech ostatnich, vse jelo bez problemu az do jednoho dne, od ktereho to jede nahouby, vlastne nejede :). Jses stastna vyjimka, skoda ze takovych lidi tady neni vic :-/

Lukáš (12.8.2004 10:12:49)

Můj názor je ten,že za to,že ti to jde najednou pomalu, může šikanování telecomem.Ten můj kámoš od nich o tom ví víc,ale neřekne nic,asi má strach z vyhazovu.Poradil mi,abych si několikrát stěžoval na GTS,oni to pak řeší s nimy a ...... dál si to prej mám domyslet.To je vše.

Fapso (12.8.2004 12:25:33)

No já jsem neměl jinou šanci. Nebyl jiný výběr. A navíc podmínkou toho byl modem což jsem taky nechtěl protože ho už mám. Jo neví náhodou jestli nemá náhodou GTS blokovaný některý porty do inetu ?? A taky spoustu operátorek u GTS jsou tak blbý, že vůbec nevím co tam dělaj. Nic nevědí a pořád melou to samé dokola :o) Když jsem jim poslal majl co musím udělat pro vypovězení smlouvy .. tak napsali poze: Vaše smlouva trvá do roku 1.1.2005. A to je vše jako robot :o) Budu muset přejít na varinatu 1:20 to je znatelná u každého poskytovatele. Navíc žádné FUP a objem přenesených dat. U variatny 256/64 u GTS to jede prý stabilně 160- 220 kbps/s což jde a odezvy jsou dobré. Ale jsou to varinaty pro lidi, kteří potřebují přenést velký objem dat takže na "sosání" :o) pro ně je dělané takhle varianta. A GTS má 256/64 za 1650,-. A nebo je dobrý mít kombinaci nějaké levnější ADSL s limitem dat a CDMA na stahování.

Petr (12.8.2004 17:05:22)

Ahoj, nevim ze by GTS blokovala nejake porty. Jinak emailem toho u GTS moc nevyridis, maj jich proste strasne moc. Muzes napsat jak jsi dosel k te cene 1650,-? V ceniku maji uvedeno 1495(bezDPH) -> zeby + pronajem toho modemu? S tema operatorkama mas pravdu, clovek musi mit u GTS jeste stesti i na operatory aby neco vyridil. Dokonce mi jedna nabizela TU variantu s vyssi agregaci :)) tak to uz sem radeji zavesil ze zavolam jindy :) .. nastesti to pak zvedl nejaky pan (na tohle jsou zenske v GTSku fakt vymydlene) a s nim sem uz vyridil co jsem potreboval.

Fapso (12.8.2004 22:58:10)

No co myslíš Praha-Západ ?? :o) já jsem z Rudný u Prahy a zatím v pohodě. Ta snížená rychlost byla způsobená virem. Pozor všem kdo mají XPečka a IE6. Je dost zákeřnej zpomalý rychlost o 80% a po hodině se odpojí. No ona když ten telefon vezme ženská at jde o jakoukoliv telekomunikační firmu tak to stojí za prd :o) Vždycky se modlím aby to vzal nějakej chlap :o)

kachena (17.8.2004 17:29:06)

Hele, nech si to o těch babách, já vím, že jsou tam pěkně tupé, ale co naděláš, dneska se takováto místa dostávaj po známosti, každého tam zajímá akorát, jestli máš maturu, ale co umíš a znáš, a jaké máš IQ, to už si nezjistí. Ale jinak - fakt, je to banda. Když ti skončí FUP, stejně to ještě dobrých 14 dní trvá, než to rozjedeš. A navíc ti tam nikdo neřekne, od kolika přenesených giga ti tam to FUPko zavedou, člověk se bojí posílat si fotky s kámošema přes mejdlovku.

Anonym (12.8.2004 03:14:51)

a kua ja uz to mam objednany a sem taky od trebice... kua kua kua :) Asi jim to vomlatim vo hlavu jesi se to zacne jeb*t....

Houmles (12.8.2004 08:06:27)

Neboj, měsíc nebo dva to pojede dobře.