Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Ceny služeb

Ceny služeb

Jirka (24.8.2004 11:10:55)

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, co telecom smýšlí svou cenovou politikou, nevíte někdo? Kupříkladu 1024 linka stojí u nextry (TN) 2200, u karnevalu 1500, chella taky cca 1500 a u jakéhokoliv jiného ISP via telecom 5500??? To je trochu divný, ne? a to ještě neuvažuju nějaký garance a agregaci.

Nargon (24.8.2004 11:45:03)

Jo chtelo by to aby mel Telenor v cechach vetsi sit. Pak by byla vetsi konkurence telecomu a museli by ceny dolu, alespon na uroven telenoru. Ale bohuzel :(

Jirka (24.8.2004 12:45:01)

Nojo, ale v konkurenčním prostředí bych si představoval rozdíl v jednotkách procent, maximálně v desítkách. Ale že služba je horší a přitom dražší o více jak sto procent. To vážně smrdí...

Nargon (24.8.2004 12:46:32)

Jo je to hrozny, ale telecom je svine a instalaci a zakoupeni DSLAMu do ustreden nehodla platit ze svy kapsy a radsi bude zdimat zakazniky.

Jirka (24.8.2004 13:08:54)

To je mi jasný, už tu první várku DSLAMů mu zatáhl stát v rámci INDOŠ, tak proč by měl investovat ted, když veřejnost žádá rozšiřování. Todle je monopol jak vyšitej a telekom toho využívá jak může. By mě zajímalo, kolik mají měsíční výplatu včetně osobního ohodnocení a ostatních "dávek" vedoucí představitelé telekomu. Degradovat, zavřít, pokuty, zabavit majetek atd atd... Jo a taky by mě zajímalo, jaký "dávky" mají ČTÚ a antimonopolní úřad, když tohle nechají jen tak ležet. Nechcu nic říkat, ale ti lidé co tam pracujou by bez úplatků nemohli rozhodovat jak rozhodují, pokud maj mozek v pořádku. Protože todle je jeden velký podfuk, ještě k tomu pod záštitou státu, což je nejhorší :-(