Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak je to se závazností objednávky na DSL.cz

Jak je to se závazností objednávky na DSL.cz

Puk (24.8.2004 19:00:07)

Objednal jsem si ADSL přes DSL.cz, ale vyskytlo se lepší připojení a levnější. ADSL tedy nechci,tak by mne zajímalo, jestli už smlouvu musím podepsat a poslat nebo když tu smlouvu nepošlu, jestli mne za to někdo bude popotahovat.

karel (24.8.2004 19:07:56)

muj nazor: nemusis podepsat nic, nikdo te popotahovat nebude, proste reknes ze kdyz si to videl napsane na papire, tak uz se ti to nezda tak vyhodne a ze sis to rozmyslel a na to ti nikdo nemuze nic rict;]

Puk (25.8.2004 07:55:41)

No ono totiž hlavně není nikde napsáno, že ta objednávka je závazná. Tím objednáním jsem si defacto od operátora nechal poslat smlouvu na zřízení služby. Službu samotnou objednávám přece až tou podepsanou smlouvou, ne? Kámoš si objednal připojení přes GPRS a poslali mu smlouvu, kterou měl vyplnit a poslat. Nakonec si to rozmyslel a nic nevyplnil a ani neposlal, idkyž tady to bude možná něco jiného.

karel (26.8.2004 07:18:10)

jo je to tak jak rikas, sluzbu objednas az kdyz jim posles podepsanou smlouvu, ja sem jenom nevedel jak funguje to ojednavai pres dsl.cz

Juraj (24.8.2004 19:37:06)

Znáš to přísloví o tom řezání , i já se domnívám že když nepodepíšeš tak se nic neděje ale slušnost je dodavatele informovat že nemáš zájem

Anonym (26.8.2004 18:06:43)

já bych nebyl tak optimistickej, pokud sis něco objednal přes web, tak už to může být závazná objednávka, nejjednodušší je zavolat na 800123456 a zeptat se jestli ti tam nějaká objednávka běží

Petr (27.8.2004 18:06:50)

To si takhle můžu zjistit i když jsem u jakýhokoliv providera? To je číslo na telekom tuším, ne? Mě můj provider totiž už 14 dní tlačí do palice že instalaci zdržuje telekom. Tam mi řeknou jetli to dělaj nebo ne, popřípadě proč zdržujou?

Anonym (27.8.2004 18:24:36)

jo můžeš to tam zjistit akorát jim neříkej na rovinu že už to máš objednaný zeptej se na podmínky u nich no prostě to nějak okecej a navleč to na to že už ti tam možná něco běží tak jestli ti němůže říct co s tím, ale hlavně když to máš u jinýho providera tak on by ti měl říct co s tím je, jsou totiž trošku liný a vymlouvaj se na Telecom, jde o to že budeš platit jim a ne telecomu tak at se snažej

Petr (30.8.2004 12:03:49)

Super, díky za info.

Pepa (28.8.2004 20:24:32)

Z právního hlediska co nebylo podepsáno (smlouva stvrzena podpisem ...) nebo elektronický podpis s certifikátem (což DSL.CZ nemá) (a jak se snaží ve státní správě zavést) je právně nezávazné a tudíž nevymahatelné ! Byl bych bez obav.