Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

GTS

Petr (30.8.2004 09:50:45)

Takže bych prosil ještě o pár příspěvků. Jde o to že jsem tady toho přečetl hrozně moc a mám z toho v hlavě maglajz :-(. Takže otázka zní: Je nějaká reálná možnost, že mi net od GTS pojede v pohodě? Jsem z olomouce hejčín (nevím jakej agregační bod). Na netu toho moc nenataham. Ty 4 GB asi nedám. Brzo ráno jdu do práce a z práce jdu až večer a v noci si buď trišku surfuju, nebo pařím UO. Chtěl bych zkusit aji nějakej counter strike. Je tam reálná možnost že to bude únosný co se týče pingů apod...? Díky za odpovědi. Petr

Nargon (30.8.2004 09:55:57)

Ja bych radil preventivne dat od GTS ruce pryc.

Alex (30.8.2004 10:58:06)

Mám z GTS spatnou skusenoust.Rozhodne bych radši šel do Expresu nebo nabídki z limitem 3 GB od jiného ISP. Musel jsem ASDL od GTS pracně rusit a znovu zrizovat a platit aktivaci u IOL.U gts to vypadlo následovne 1. měsic - rychlost do 400 kb/s ping 100-200 ms mislis pohoda co to tadi placaj me to jede dobre 2. měsic - rychlost do 300 kb/s ping 120-500 ms trochu z nervoznis co je s pingem a proc to tolik laguje 3. měsic - rychlost do 80 kb/s ping 1200-12 s Kazdej den telefon na gts co s tim je ( a GTS nic agregace) :-) Jsem tet u IOL s limitem 10 GB a jede to super jak to má jet ping od 20-40ms ve hre a rychlost neustále kolem 450 kbs.

matrace (30.8.2004 18:36:05)

doufej, aby ti to u IOL, taky po dvou mesicich nespadlo:) Co se tyce GTS, mam naprosto stejnou zkusenost, po zavedeni jsem byl spokojen....ping sem mel teda mnohem lepsi nez pises(okolo 50ms)a rychlost asi tak nejak stejnou. Takhle to slo 2 mesice a pocatkem 3tiho mesice, coz byl mesic cervenec(zavedeni FUP), jsem z toho za denniho svetla nevytahnul nikdy vic nez asi polovinu DialUpu(tedy asi 20kbit), navic s tak nesnesitelnyma vypadkama, ze to je v podstate k nicemu. Ping 700+, spis kolem 1000ms, neda se to pouzit ani na prohlizeni webu, je to porad stejny. Pres noc tak 01:00 - 06:00 to chodi s pingem kolem 100ms, a rychlost se pohybuje okolo 100kbit. Uz sem ztratil nervy, a to mam docela trpelivost. Ber cokoli jineho, horsi to uz asi byt nemuze, to by te museli uplne odpojit...

Smoker (30.8.2004 22:08:55)

No, tak to se máš, žes z toho vytáhl alespoň polovinu z dialup, měl jsem u gts rychlost i 1 kbps, takže veselý. A taky pingy okolo 1500 ms, takže fakticky se Petře modli, jak jsem Ti už někde psal, podepsal sis nefunkční internet. A ještě, tak po 2 měsíce Ti to pojede krásně. Taky mi to jelo, i 53 kB/s, ale potom? Hrůza. A mimochodem, taky mám 10 gb limit u iol, nemůžu si stěžovat, pigy 25 - 35 ms a rychlost celej den okolo 53 kB/s.

Petr 2 (30.8.2004 17:23:42)

Sance je prilis mala a za ty nervy a cas to skutecne nestoji. Pokud muzes, utec, jinak po 2mesicich nebudes delat nic jineho nez si povidat s operatorkama. Sice mi to uz pod posledni vyhruzkou vypovedi jede lip cca:150-550(na 1024:50), ale stejne asi od nich utecu, cekam jen az to zas nepujde pouzivat.

nick (31.8.2004 00:15:43)

musim priznat, ze nebyt diskusnich for, kde si lide porad na GTS stezuji, bych si ho poridil take.vzdyt parametry jsou tak priznive: 1024/256 za 1199 bez DPH! to je parada! bral bych to vsema jedenadvaceti...ale bohuzel to takhle nejede :( problem je v tom, ze GTS si porizuji sosalove, takze to neustale dusej a kvuli agr., kterou nastavil CTc, to pak podle toho vypada...zaroven mi prijde trosku silny kafe, ze jim to jede az takhle blbe i v noci (ikdyz sosa se v kazdou denni dobu)...myslim, ze je problem aj v nastavenie u GTS... ;) nick