Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > A co Tiscali?

A co Tiscali?

Salieri (5.9.2004 16:27:39)

Už dlouho sem tu neviděl že byste nadávali na Tiscali. Že by se jejich připojení tolik zlepšilo. Aspoň u mě to tak od května je.

Anonym (5.9.2004 21:08:35)

Nargon (5.9.2004 21:38:03)

Dalsi moznost je ze vsichni az na tebe od tiscali utekli :)

Anonym (6.9.2004 21:17:47)

Jednim slovem fuj!!! Je to hruza...pingy skacou jak v cirkuse a rychlost stahovani pres den klesa na par kb/s. Neda se pres to hrat a ani sledovat stream vysilani. Jeste jednou FUJ

petr (17.9.2004 16:26:34)

poslal jsem dopo vypoved, protoze jsem horsi pristup k zakaznikovi nezazil - to samy jako anonym - dle jejich jednani jsem necekal zazraky, ale vubec se mi neozvali, jestli na me uplatni vypovedni lhutu apod. pred dvema mesici mi rekli po trech dnech volani, ze smlouvu zrusi ihned, jak dostnou moji vypoved... je to ceskej nebo italskej bordel?? nebo uz vsichni zdrhli a jsou tam jenom servery, dokud nevypnou elektriku.

Mark (18.9.2004 12:13:15)

Pravda.Tiscali si dela reklamu z vody. Bohuzel se furt najde nekdo,kdo jim na to skoci.

karel (18.9.2004 17:53:00)

jo ja sem jim taky poslal v unoru vypoved smlouvy, byl sem napred ujisteny tim, ze skutecne bude ta 3 mesicni vypovedni lhuta a ze teda 3 mesice jeste pojedu, pak mne jeste pred samotnym zrusenim dojde prej dopis kde mne to budou oznamovat. Na primy dotaz jestli by pak sla jeste eventuelne ta zadost o zruseni stahnout a pripojeni si zachovat mne rekli : samozrejme ano. Tak sem to tak bral a byl happy a jednoho dne sem se zcistajasna nepripojil... nasledovala silena masinerie nejruznejsich telefonatu tam - prepojovani a volani zpet... nakonec mne za 14 dnu dosel dopis ze mne to pred 14 dnama zrusili... to byl duben dnes je zari, a porad mne chodi faktury + vyhruzky at jim zaplatim kveten, cerven, cervenec, zari - nebo mne prej jinak zrusi sluzbu - pritom uz davno jedu pres CRa. Takze komunikace se zakaznikama ma Tiscali jednoznacne 0 bodu.