Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > intertet expres 256kb - kolísání rychlosti až do zmrznutí

intertet expres 256kb - kolísání rychlosti až do zmrznutí

alx (6.9.2004 23:58:50)

tak jsem chtěl alespoň omaličko utýct vytáčenýmu připojení a zkusil tuhle nabídku od teleshitu..ale co se děje...to je hrůza... nejdříve: modem vám přijde do 5 dnů---5 den volám a řeknou mi že ho ještě ani nezabalili...(sms- o zřízení služby mi přišla už 3 den --tzn. zkouška na 14 zdarma funguje od příchodu sms/tj. zřízení služby....:-) vychytávka že?) ....tak jsem si teda šel koupit modem k nim do telepointu... zanpu...téměř s radostí, že se nic neposralo..ale najednou mi už pár dní mrzne úsměv na rtech....ryhlost 256kb/s ? ?? nedosažitelná....funguje mi to tak minutku, někdy dvě...občas třeba i čtvrt na docela slušnou rychlost, ale pak to spadne a jede to tak 1-3 kb/s...hrůza...mrzne mi i ICQ"!!! volám tedy na telecom---->sdělíme to technikům, kteří se vám do 24 hodin ozvou...a už je to 5 den co mi maj ty technici volat a já to každej den urguju a oni mi říkají, ať počkám........síla....nevím co říct.... jak jsem zjistil, nejsem jedinej kterýmu se tohle tuhnutí děje...nevíte někdo co s tím?...................................

q (7.9.2004 06:40:01)

Tak se podívej kolik dat odesíláš a přijmáš. Pokud stahuješ tak by měl být poměr cca 1:10 odeslana:přijatá. Pokud výrazně víc odesíláš než přijmáš, a přitom "nic neposíláš", tak hledej vir v PC. Do limitu pro FUP je započten součet obou směrů.

Fafan (7.9.2004 07:03:19)

Konecne sem nasel nekoho kdo ma UPLNE STEJNEJ PROBLEM!!!! Aspon je tam muzem jit dokopat ve dvou!:-) Stejny-volam technikum, hrabu se v dratech,.... po 5 minutach pripojeni na odpis... alxi, koukni do debaty Int Epres Start a modem Sagem f@st spatne pripojeni(nebo tak nak). Zabejvam se tam uplne stejnym problemem jako ty. Muzu te poprosit, aby jsi mi napsal email pokud se ti podari nejak zprovoznit??? Je to dost nutny dik...

Anonym (7.9.2004 10:38:00)

Ja mám taky na zkoušku Start a celý týden uplně bez problemů. Průměrná rychlost každý den přibližně 239kbps (odpolední a večerní hodiny). Praha 3

Anonym (7.9.2004 11:58:45)

Že by to byl USB modem shit? ... jinak ale na 99% virus, spyware ... zkus si udělat ze stránke Nortona přímo security a virus online test a uvidíš, co tam máš havěti :-)