Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL + ISDN (měsíční paušál)

ADSL + ISDN (měsíční paušál)

Nick (22.9.2004 15:24:53)

Zdravím, mám asi 2 týdny IE Start a po 2 měsících plánuji změnu poskytovatele (asi Emeu). V tuto chvíli platím za ADSL 520 a za Universal 279 + 99 za ISDN s tímto paušálem. Nevíte, zda tento program a za tuto cenu (279+99) budu moci mít i nadále? Popř. existuje nějaká lepší (tj. levnější) varianta?

Ben (22.9.2004 15:42:43)

Nestacilo by Home mini za 215 mesicne? Ja teprve zrizuju tel. pripojku, ale tusim, ze Home mini by mel stacit.

Nick (22.9.2004 15:59:07)

Cau, tak jsem to nemyslel. Chci si ISDN nechat. Ne pro internet, ale pro "hlasove sluzby" (ISDN telefon,...). A Telecom standatně (tj. bez používání ADSL) nabízí Universal za 5?? (neco pres 500 a to jen za analog. linku; teď není důležitý, že to je hodně nadsazena cena). S ADSL to je ta viz výš. A právě nevím, zda budu moct za tu cenu 279 (a hlavně jen) + 99! mít tento paušál i pokud budu mít ADSL od jiného poskytovatele.

titan (22.9.2004 17:37:42)

ne bude te to stat tech 5xx :) to nabizej za tech 279 jenom pro zakazniky internet express (mozna i broadband). pokud se nechas pripojit od nekoho jinyho tak to budes mit za normalni cenu.

Nargon (22.9.2004 19:17:57)

Tady musim vyrazne nesouhlasit. Na strance: http://www.telecom.cz/domacnosti/telefonni_sluzby/telefonni_linka/nove_cenove_programy/telefon_universal.php Je jasne napsano toto: Zvýhodněná cena měsíčního paušálu je automaticky poskytována u linek se zřízenou službou ADSL bez ohledu na typ či dodavatele služby. Skoda ze to nejde podtrhnout, ale je jedno od koho adsl mate a jake jsou jeho parametry. Takze na jeho otazku pokud mate adsl nejspise pres sit Telecomu, u Telenoru to nejspise neplati, tak vam budou uctovat 279 bez dph. V dobe kdy budete menit ISP a nebudete mit adsl linku tak nejspise bude cena 495 bez dph.

Anonym (22.9.2004 20:15:38)

Díky za odpovědi! Škoda jen, že tam není nic o isdn lince :(

Anonym (22.9.2004 22:12:23)

Stačí si přečíst ceník, který uveřejňuje ČTc na svém webu a hned budeš mít jasno. Nezáleží na poskytovateli. Když by někdo na Telecomu tvrdil opak, tak se odkaž na tento ceník a určitě změní názor. Sám jsem před pár dny toto reklamoval a první odpověď byla, že se to týká jen zákazníků ČTc. Stačilo slečně na reklamacích říct, že nemá pravdu a po krátké odmlce, asi konzultaci, se divila, proč je to špatně vyúčtované, když mají v systému vše správně.

Nick (22.9.2004 23:05:44)

Nemůžu to najít :(. Můžeš mi upřesnit, kde přesně se píše o zlevněných paušálech při adsl? (v cenících jsem to nenašel)

titan (22.9.2004 23:17:38)

jo je to tady : http://www.telecom.cz/domacnosti/telefonni_sluzby/telefonni_linka/nove_cenove_programy/telefon_universal.php cituji : Zvýhodněná cena měsíčního paušálu je automaticky poskytována u linek se zřízenou službou ADSL bez ohledu na typ či dodavatele služby.

Adin (22.9.2004 23:46:30)

To je docela sila, asi pred tydnem jsem volal na telecomackou infolinku neco jsem resil. K tomu jsem se zeptal jestli muzu dat tarif Home mini ci universal a bylo mi receno ze ne (kdybych byl u IOL tak jo, jsem u Nextry), minimalne musi byt Home stadart nebo Telefon 70. A to neni poprve co mi poskytli mylne informace, takze bud lzou nebo jsou vylozene tupy.

Nick (22.9.2004 23:47:26)

Díky, ale ja ten zvyhodnenej Universal potrebuji na ISDN lince (to u IE jde - je to o 99kč dražší) a toto se bohužel týká pouze analogove linky :( http://www.telecom.cz/internetexpres/kolik_zaplatite.php

Anonym (23.9.2004 09:23:03)

http://www.telecom.cz/dokumenty/pdf/cenik_vts.pdf To je kompletní ceník a P.517 obsahuje ceny pro Business Universal a P.519 obsahuje Telefon Universal.

Nick (23.9.2004 09:44:58)

Je to opravdu tam! Včera jsem to zlevnění musel přehlédnout. Díky moc!

Tonda (22.9.2004 19:36:51)

Dnes jsem byl na Telepointu a chtel jsem Broadband kombinovat se slevou na pausal ISDN (Universal), rekli mi , ze sleva na pausal se tyka pouze I expressu, né broadbandu... :-))

Nargon (22.9.2004 19:46:23)

Pak nejsou na telepointu informovani, podivej se o kousek nize, kdyztak sem dam to dulezity. Zvýhodněná cena měsíčního paušálu je automaticky poskytována u linek se zřízenou službou ADSL bez ohledu na typ či dodavatele služby

ANONYM (23.9.2004 11:00:50)

Kecáš, měl by jsi pořádně číst info :-)) samozřejmě, že to bude za cenu 279,- + 99,-