Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL 512/128 od EMEA

ADSL 512/128 od EMEA

Atomik (22.9.2004 23:28:11)

Chtel jsem se zeptat na par veci: 1.mam pevnou s tarifem home mini a ted jsem zjistil, ze ho musim zmeni, protoze to tuhle sluzbu nepodporuje.Volal jsem na Telecom a tam mi rekli, ze mi ho zmeni az pri dalsim vyuctovani! Nevite, jestli to je standartni postup? Kdy chodi vyuctovani? V pulce mesice nebo mesic od zrizeni pevny linky? 2.Muzu si objednat aktivaci a ten balicek uz ted,kdyz nemam jeste ten spravny cenovy program od CT? V te objednavce na DSL pripojeni je i referencni cislo z faktury od CT, kde jej ziskam? 3.Celkove tedy na zacatku zaplatim 990 za zrizeni,990 za balicek a 590 za mesicni pausal(vse bez DPH)? Diky za kazdou radu nebo poznatek!

Arny (23.9.2004 09:36:51)

1. Hovadina. nechápu proč bys nemohl mít tarif home mini a aktivováno ADSL. Vyúčtování chodí každýmu jinak. To sis zřídil teprve teď, že to nevíš? 2. to samé co u bodu jedna. 3. Nenapsal jsi co vůbec chceš objednat, takže takto ti těžko někdo poradí. Zkus být více konkrétní.

j (23.9.2004 11:21:39)

kamoš dělá dealera od emea na volání a vím, že nepodepisuje smlouvy na hlasové služby, když mají home mini. nemyslím, že by bylo i na datové.. 3) těch 590 budeš platit až po 1. měsici + to co prosurfuješ navíc

Arny (23.9.2004 11:44:26)

zákaz home mini platí jen pro hlasové služby. Pro datové a hlavně ADSL neplatí.

Atomik (23.9.2004 12:00:37)

Tak ted uz to chapu, vztahuje se to jenom na hlasovy sluzby. Ja to cetl na strance toho tarifu ahoj a tam prave psali, ze mini to nepodporuje, ale to bylo kvuli te, hlasovym sluzbam, tak to je v pohode. Snad jeste jedna vec, v ty objednavce je polozka : volba koncoveho zarizeni...zvolte si modem a na vyber je pronajem modemu mam vlastni modem chci si koupit vlastni router chci si koupit vlastni modem, kterou varianatu mam zvolit, kdyz si budu kupovat ten balicek?

ViR (23.9.2004 22:13:35)

Koukám na webu EMEA jako puk, kde to v té objednávce vidíš, až mi došlo, že jde o objednávku přes DSL server :-). Na tvém místě bych zvolil "Chci si koupit vlastní router s ethernet rozhraním" a do poznámky (okénko dole) napsal "Požaduji Samoinstalační balíček AhojDSL D-Link LAN Basic od EMEA Telecomu!" a bylo by...... Tak za dva tři dny bych brnknul kontrolně pro jistotu na 800 800 888 (zák. linka EMEA) jestli sedí objednávka.

MBC (23.9.2004 10:29:59)

fakt hovadina, jak uvedeno výše :-) mám Home Mini, sice Express Start na zkoušku, ale tarif měnit nemusím a ani nebudu muset, tedy bych to určitě nedělal, pokud nemusíte

Tom (23.9.2004 10:33:34)

Na ADSL muzes mit i Home Mini. Nemusis ho menit. Referencni cislo mas na fakture od Telekace.

Mira (23.9.2004 10:35:52)

1. nic se menit nemusi 2. ano, ...ref. cislo je na fakture od CTc :-)) to je takovy ten papir co chodi postou, nahore ma zluty pruh a je tam vyuctovani za mesic .... 3. presne tak.

C (23.9.2004 20:52:29)

Proboha zase agitace? Vždyt to jsou dotazy jako z FAQ ... V te objednavce na DSL pripojeni je i referencni cislo z faktury od CT, kde jej ziskam? ... no asi na te fakture od CT