Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > IOL INTERNET PUDE MIT VYPADEK

IOL INTERNET PUDE MIT VYPADEK

tatik (24.9.2004 22:17:51)

ted jsem si to precetl v mejlu:Vazeni uzivatele, v noci z patku na sobotu (1. 10. - 2. 10.), ze soboty na nedeli (2. 10. - 3. 10.) a z nedele na pondeli (3. 10. - 4. 10.) bude CESKY TELECOM rozsirovat kapacitu paterni site pro vysokorychlostni internet a kompletne inovovat programove vybaveni datovych uzlu ve sve paterni a okrajove IP (datove) siti. Vysledkem bude dalsi zkvalitneni a zrychleni sluzeb. Soucasti procesu budou i kratkodoba lokalni preruseni provozu datovych sluzeb CESKEHO TELECOMU mezi 22 hodinou vecerni a 6 hodinou ranni. Projevi se take u sluzeb vysokorychlostniho internetu a vytaceneho pripojeni. K omezeni provozu jednotlivych zarizeni bude dochazet postupne tak, aby byl dopad na zakazniky co nejmensi. Pro prace na datove siti byly zamerne vybrany nocni vikendove hodiny, kdy je vyuzivani techto sluzeb oproti vsednim dnum a dennim hodinam mene caste. Omlouvame se Vam za pripadne neprijemnosti a dekujeme za pochopeni. Jaromir Visek reditel pro peci o zakazniky Cesky TELECOM, a.s.

Centauria (24.9.2004 23:22:56)

Dočetl jsem se na stránkách telecomu, že tyto výpadky se budou konat pouze ne specifických místech. V mé lokalitě se nic podobného nekoná. ALe nevým jestli mám být rád nebo ne, že se u nás nic nemodernizuje.

Pavel (25.9.2004 09:32:04)

No o nic nede , ale zarazi me ten termin . Maj to v te hlave vypatlany jinak se to neda nazvat 1) FUP u expresu vypinaj ze ctrvtka/patek(aby mely uzivatele pres vykend zase plny pristup) 2) Lidi jsou prave pres vikend aktivni protoze treba druhej den nejdou do kolbenky tak co tam zase melou vo tom ze prave pres vykend je v noci mene vyuzivan "dementi"

Beri (25.9.2004 15:32:10)

Musím s tebou souhlasit, aspoň že mám dlouhodobě naplanováno že na ten víkend nebudu doma, tak me to zas tolik neštve. Kdyby ten výpadek naplánovali někdy v týdnu kdy většina chodi po 22 hodine spát, když ráno vstává do práce (viz já) tak by udělali lépe. Asi podle jejich statistik co asi mají se přes víkend v udávaných hodinách moc lidí nepřipojuje, ale ja osobně večer tak do jedné do rána u toho sedím a tak by mě to sra**.

Jirka (25.9.2004 08:10:11)

No jasně, už i telekom přišel na to, že 155 megový ATM je v současný době dost málo na připojení krajského města a nezbývá mu nic než modernizovat. Konečně...

Anonym (25.9.2004 16:06:03)

Nema nahodou 622m?

Jirka (25.9.2004 21:52:41)

To netuším... Mezi prahou, brnem, ostravou a hradcem králové možná... Každopádně si myslím, že i 622 mega je na veškerý provoz docela málo. Chtělo by to nějakýho interního práskače, který by nás seznámil s topologií datové sítě telekomu :-)

Nargon (25.9.2004 22:27:41)

Myslim ze ale ten 622m ATM spoje v tehle hlavnich mistech nema tazeny jen jednou, ale nekolikrat vedle sebe takze nekolik Gb to urcite bude. Ale co se tyce toho zbytku site tak ta je asi pomala.