Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > VOLNY ADSL

VOLNY ADSL

Petr (19.10.2004 09:21:43)

Mam ADSL od VOLNYho vece 512/128 s limitem 1 GB za 549 Kc. Pripojeni pouzivam vetsinou k brouzdani na netu. Jsem spokojen, prumerna rychlost asi 420 kbitu, presto - neznate neco lepsiho, levnejsiho se stejnymi parametry ? Dik

KP (19.10.2004 10:33:30)

Tak kdyz ti to tak vsechno pekne a paradne chodi, nezbyva nez prolejzat www stranky operatoru a koukat na ceniky ne ? :-)

jericho (19.10.2004 13:16:26)

ano, nechci rejpat, ale stačí juknout třeba i na těchto stránkách v sekci Nabídky připojení... ale osobně si myslím, že ta cena od Volného je asi jedna z nejnižších s těmi parametry, takže jestli ti to chodí, tak je to ok. já tady spíš četl příspěvky a vyvodil z nich, že právě Volný je asi "tak trochu" problémový...ale jak říkám, neznám to z vlastní zkušenosti, ale vzhledem k tomu, že jsi spokojenej, tak být na tvém místě, asi bych neměnil...jericho

Petr (19.10.2004 13:43:40)

Problemovy ? Jsem pripojen ve Strednich Cechach a zatim zadny potize ... A k tomu prolejzani - zkousel jsi to nekdy ? k tomu, aby jsi zjistil vsechny podrobnosti potrebujes precist tuny textu ... Radsi bych si vyslechl nazory vsech, kteri nemaji ADSL na stahovani velkeho mnozstvi dat, ale spis jen na brouzdani ...

jericho (21.10.2004 11:31:48)

jak říkám, z toho, co lze vyčíst z tohoto fóra si myslím, že poměr rychlost - cena u toho Volného je asi nejlepší, co lze sehnat (co se týče xDSL). a navíc, jestli jsi spokojenej, tak není co řešit.. otázka je, jestli třeba neplatíš pronájem modemu, protože to se celkem prodražuje..po tom stažení 1 giga ti aplikujou FUP, nebo doplácíš za data? ty negativní reakce tady problikávaly zhruba tak před měsícem, myslím, že na to byla dost velká diskuse..ale je klidně možný, že to bylo na tiscali a ne na volného, ach, ta paměť:-)

Mark (21.10.2004 12:18:34)

Jeden giga na měsíc? To mi nestacilo ani na modemu.