Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Tiscali podvádí zákazníky v rychlosti na DSL serveru

Tiscali podvádí zákazníky v rychlosti na DSL serveru

ZD (22.10.2004 11:51:42)

Mám ADSL od Tiscali 512/128 Prima k FUP mám ještě daleko a mám už delší dobu hodně mizerné pingy v pruměru 3500ms a výš,rychlost, při jakémkoli stahování horší jak dialUp a když změřím rychlost DSL Speedmetrem tak pokaždé ukáže přes 50KB/s, na jekémkoli jiném měřícím serveru to ukáže tu správnou např 8KB/s i míň. Nedalo mi to a zkusil jsem si schválně udělat pingy současně na seznam(v jednom okně) pak i na jiné servery samozdřejmě a současně na dsl.cz(v druhém okně) a už je to jasné na seznam pingy okolo 3500ms a na dsl.cz jen okolo 30ms. Takže vysvětlení je jednoduché, mají to nastavené tak, aby priorita na dsl.cz byla maximální a všude jinde katastrofa. Dobrý podraz na zákazníky, oni dobře ví, že moc lidí si měří rychlost právě zde a navíc oddtud se berou průměrné rychlosti poskytovatelů za víc měsíců. Setkali jste se s tím taky někdo?

Mark (22.10.2004 12:14:44)

Asi nerozumis marketingu. Tiścali je hodne velkej sponzor DSL.cz a proste za ten sponzoring neco chce. At uz poradnou reklamu a taky urcite podvudky jako je ta rychlost. Bohuzel narod cesky,je narod hlupaku,ktery je ovladan masmedii,reklamami,bulvarem ala blesk(kterymu bych neveril,ani to,ze narodni tym CR zvitezil nad Ugandou v lednim hokeji). Pri vybirani providea nesmis dat ne lzivy reklamy,ala neomezeny internet expres,nebo nejvyhodnejsi nabidka tiscali. V kazdym vyhodnym obchode pro konecnyho spotrebitele neco smrdi.Bohuzel drtiva vetsina na ten smrad prijde az po tom co si to poridi.

Anonym (22.10.2004 12:28:15)

Jo, jo - pravdivá slova. Taky jsem na ten smrad přišel až když bylo pozdě (Nextra).

B (22.10.2004 13:31:55)

Pokud vím, tak Nextra nemá žádnou prioritizaci pro tento server ani jiné měřáky ... je to nepodložený kec.

C (22.10.2004 14:44:28)

Přečtěte si nadpis. Autor píše že tu prioritizaci pro měřák má Tiscali, a vy tady argumentujete Nextrou. Než o někom prohlásím že kecá, nejprve si přečtu co ten člověk vlastně napsal.

D (22.10.2004 16:22:08)

On mluvil o tom, že něco nekde smrdí, jako reakci na předchozí příspevěk. o prioritizaci tam už nic není.

Anonym (22.10.2004 16:36:03)

Samozřejmě, reakce byla na slova o tom, že drtivá většina zákazníků na ten smrad přijde až když je pozdě - ano, i já na ten smrad přišel u Nextry pozdě.

Nargon (22.10.2004 14:03:29)

Nextra nema vyssi prioritu na www.dsl.cz a ani nikam jinam.

Aia (22.10.2004 12:40:02)

Jestli je to vážně pravda, tak bych se nedal, obrátil bych se na správce tohodle serveru a psal bych na fóra atd. Lidi si často nechají kálet na hlavu jen proto, že jsou líní se bránit a velké společnosti toho využívají moc rády.

Anonym (22.10.2004 14:22:16)

Na tuhle kurwarnu jsem jiz upozornoval, dokonce to plati i kdyz jsi ve FUPu, tzn. nejede ti nic (ani web se nedá prohlížet), ale na dsl.cz to frčí jako z praku. Kur-vy ani to samé neudělají na svých portálech, BTW games.tiscali.cz není vůbec špatný. Swině.