Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Výzva adminovi a quoquotovi

Výzva adminovi a quoquotovi

nick (27.10.2004 00:17:57)

2admin: tohle forum prave ztratilo svoji hodnotu, objevil se zde quoquot, kterej pise na jmena nekoho jineho, coz je sice ubohe, lec ucine a jakakoliv diskuze diky tomu ztraci smysl...prosim za vsechny uzivatele fora, aby byla zavedena dobrovolna registrace nicku, jinak vse ztraci smysl, to uz se vsichni rovnou muzeme jmenovat "anonym"... 2quoquot: ty jeden omezence, jdi si radsi prudit na forum top-divky nebo na zpovednici.cz...ale pro o vubec rikat, stejnak na to odpovis zase mym jmenem a pokusis se veci zvratit 2dorf a moji odpurci: jakekoliv prispevky pastnute mym jmenem jsou falesne az do doby, kdy bude soucasna situace nejak vyresena (jinak receno, prestavam postovat) a k tomuto vyzyvam i ostatni uzivatele s pozdravem a pranim krasneho dne... nick

Jirka (27.10.2004 07:22:52)

Já jsem pro... A u každého příspěvku by měla být i IP adresa, tedy ne celá, ale aspon první tři čisla... (třeba takto: 212.80.76.xxx)

Honza (27.10.2004 08:01:45)

A v čem ti ta IP pomůže? Jinak naprosto souhlasím s nickem :-).

Zabar (27.10.2004 08:23:59)

Samozrejme taktez souhlasim... ...ale kdyz jsem to predevcirem navrhoval, tak to moc velkej ohlas nemelo...

Pavel (27.10.2004 23:01:17)

No jako proc bych se mel obavat uverejnit IP adresu a celou sem prispivam s umyslem bud pomoci a nebo aby me blo pomozeno a ne abych nekoho mystifikoval a tak jsem zajedno s Jirkou jinak myslim ze opravdu by se mela delat registrace a tim padem udavat nick . fandim

Anonym (28.10.2004 00:36:35)

Jsem pro nick i pro IP adresu.

Jirka (27.10.2004 14:35:32)

Pomůže, jednak budu vědět přes koho se dotyčný připojuje, popř. jestli místo práce tráví cely dny na internetu tady fóru a mnoho dalších informací. No je to jen návrh, když už by se dělala úprava, tak tohle je malinký detailek, který hodně zmůže... Ale stejně se nebude ani registrovat nick ani zobrazovat IP, to by musely chtít všechny strany a dokonce to i někdo udělat :-)

Petr Borecek (27.10.2004 16:47:49)

S registraci souhlasim, ale co kdo dela v praci nebo kdekoliv jinde muze zajimat jen magora.

Jirka (27.10.2004 22:34:08)

No jistě, někdo má jinej názor, než pánbuh petr borecek, tak je hned magor... no comment... je mi tě upřímně líto...

titan (27.10.2004 22:41:53)

tak se tak nevztekej. petr borecek jenom podotknul ze do toho odkud tady lidi davaj thready je prece jejich vec. je jejich vec co delaj v praci. a prece jenom nam ostatnim do toho opravdu nic neni.

Jirka (28.10.2004 09:13:02)

V nejednom foru jinde na internetu se ukazuje celá IP adresa... Nevím proč se tady tomu tak bráníte, ikdyž by tu mohla být jenom část... Vážně to nechápu, jedině snad nečistý úmysly, protože v ostatních případech mi může být ukradený, jestli se tady vypisuje moje IP u příspěvku nebo ne... Snad co napíšu, za tím si stojím a nemám se za co stydět. Pokud to někdo cítí jinak, prosím, má právo na názor... S tou prací - já nevím, ale připadne mi to, jako kdybych píchnul do vosího hnízda, protože takový co nic nedělaj, jenom seděj u počítače kefrají a urážejí ostatní se pak nejvíce vztekají, že nechcou platit daně, že se nepředřou za pár šupů a končí to tím, že se jim nelíbí zveřejnění informace odkud ty příspěvky píšou... Ono by se jenom s tou registrací moc nevyřešilo. Každý si regne 50 nicků a jsme tam kde sme byli...

Anonym (28.10.2004 09:16:30)

Protoze je videt jakyho pouzivas providera.

Jirka (28.10.2004 09:27:26)

A to je nežádoucí? bych řekl právě naopak...

Jirka (28.10.2004 09:26:01)

Ještě bych dodal, že k zveřejňování pouze části IP adresy bych se přikláněl více z důvodu bezpečnosti a možného útoku na konkrétní IP, která jsem vložila někomu nepříjemný príspěvek... Ale kdyby to chtěli mít úplně ideální, mohli by použít hnedka i překlad, že by v závorce bylo pak i jméno, třeba takto: Autor: Jirka 213.210.175.xxx (---.adsl.nextra.cz) napsáno: 28. října 2004 v 11:05 Tohle už jsem někde viděl a spolu s registrací by se tak mnoho vyřešilo a prudiče by přestalo bavit sem psát nesmysly, sprosťárny a urážky... Ovšem tohle jsou pouze návrhy, které si možná admin přečte, ale realizace nebude, protože i s tou registrací (která samotná nic neřeší) je nějaká práce, kterou zadarmo nikdo dělat nebude.

Anonym (28.10.2004 09:15:41)

Me by se teda vubec nelibilo aby nekdo videl moji IP.Ale fakt vubec ne. Zvlast doma. V praci by to ani nevadilo. Jsem paranoidni a musel bych se pripojovat pres nakou anonymni proxy.Navic takhle lze jednoduse z for ziskat cile pro utok-proscannovani 254 cisel no problem,cas vyskytu nahrava dobe aktivite uzivatele. Staci kdyz si proscannuju dany rozsah a urcite se takova lama najde. Navic ackoliv mam celkem slozita pravidla nastaveni fw tak si stale nejsem jisty jestli jsem neco neopomel.

Jirka (28.10.2004 09:29:06)

No jasně, tohle riziko tam je... ale přecejenom, když někdo už začne skenovat a zjišťovat aktivitu a podobně, tak to je pak nemocnej už on a ne já, který jen pro zajímavost chce znát část ip adresy...

další Honza (27.10.2004 17:17:03)

IP není nutná, bude-li nick po registraci unikátní.Pak se nebude možno za někoho schovávat, i když - pokud někomu blbě poradím nebo plácnu kravinu, to už asi nebudu moct tvrdit, že to byl některej jinej Honza, co?

titan (27.10.2004 22:01:18)

svata pravda. za me co ja vim sice jeste nikdo nepsal :) ale je to svinstvo a tenhle jak ho nazval nick quoquot je nejvetsi ubozak kterej kdy na tohle forum vlez. zavedl bych registraci a bylo by to.

Anonymiouse mouse (27.10.2004 22:58:40)

Jděte do prdekle

Jirka (29.10.2004 10:04:38)

Přesně jak jsem říkal, ani se k tomu nikdo z adminů nevyjádří :-)

Jake (29.10.2004 11:04:03)

Naprosto souhlasim s nickem, registrace by to vyresila. Uz mi staci, ze na mym webu ve foru se nekdo obcas zapsal za me, vyresil jsem to tak (jelikoz jsem admin toho webu), ze jsem si nick zahesloval, ale sem by byla rozhodne lepsi registrace. My se tady snazime resit problemy a urcite nemame zajem o to, aby nam tu diskusi nejakej zhulenej typek co se pise za jinyho zkazil. Hamba jim!