Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Problémy modem Trust USB - výměna za jiný?, reklamace?

Problémy modem Trust USB - výměna za jiný?, reklamace?

Pavel (2.11.2004 10:53:54)

Zřídil jsem si adsl od volnýho se samoinstalačním balíčkem vč. modemu Trust. Chování ovládacího programu a ovladačů i samotného programu se mi zdá podivné. 1.)po nějaké době se rychlost sníží na 0, hází to chyby atd. 2.)sw nelze jednoduše odinstalovat, zkoušel jsem 2 pc, na obou mi zůstal v systému a na liště instalační program. Obecně jsem slyšel, že usb modemy nejsou dobré, lepší je prý síťový. Nevý někdo v čem může být problém? Nemá někdo zkušenosti s výměnou u poskytovatele modem za jiný modem, případně s reklamacemi. Nevíte zda na jakoukoliv přípojku adsl lze zapojit jakýkoliv modem adsl? Jakej modem pořídit pro VOIP aplikace (skype, a msn messenger)? Díky za rady

Nargon (2.11.2004 18:31:55)

Pro Skype muzes mit modem uplne libovolnej, je to program, kterej funguje vzdy. Na msn, icq, a vsechny dalsi programy bych radil modem bez firewallu s bezproblemove nastavitelnym natem. Co me tak napada tak SMC (cislo si nepamatuju) BRB (tak nejak to je, par lidem jsem ho pomahal konfigurovat a je to lehky jako nainstalovat windows). Ten by mohl byt vhodny a VOIP, pokud budes znat port, na kterem ten program nasloucha (staci pouzit kerio personal firewall), tak muzes ten program bez problemu pouzivat.