Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Vypoved u VOLNEHO

Vypoved u VOLNEHO

Devmixil (8.11.2004 18:20:57)

Nazdarek,tak mi dosla trpelivost s tema jejich slibama.....my vam to dame do poradku atd.Daval nekdo vypoved prave u VOLNEHO????? Jak to probíhá????Jsem tam volal a rekli mi,ze musim u nich zustat jeste dalsi 3 mesice po pozadani o vypoved.....! To je pekna kokotina protoze ve smlouve je uvedeno:"Výpovědní lhůta je jeden mesic a počíná běžet od prvniho kalendářního měsíce následujícího po měsíci,ve kterém byla doručena". Můžete říct svůj názor nebo nejlépe z vlastnich zkusenosti :-) Díky moC!!!!!!!!!!!!

MeTo (8.11.2004 18:43:06)

Vypoved jsem poslat chtel, ale vzhledem k tomu ze jakmile jsem jim rekl ze nema cenu platit za neco co mi nabidnou jini ISP levneji a rychleji, tak se tim zacli zabyvat a do 24h bylo vse ok :) Ovsem pokud nemate vysoke prenosy, to mate pak smulu, tim se nikdo zabyvat nebude :) Nicmene ja mam ve smlouve prave 3 mesice.

devimixil (9.11.2004 13:07:27)

jo a mas cislo na jejich technickou linku??????please.....volali Ti z puruch,nebo ne ????Jak to u tebe bylo ?

MeTo (9.11.2004 16:51:17)

Volny ma porad jedno a to same cislo na TP... zadne specialni nejsou... teda pokud vim.

Anonym (9.11.2004 09:52:52)

Precetl jsi si vubec smlouvu, kterou s nima mas ? ... tak na co se ptas ?

Anonym (10.11.2004 07:07:45)

Mas jeste starou smlouvu,ale nekdy v Kvetnu se menily podminky a pokud nevyjadris nesouhlas tak s nima souhlasis.Staci ze je umistily na stranky a jsou v pohode.Jinak to nejsou 3 ale 4 mesice protoze vypovedni lhuta zacina bezet od 1. nasledujiciho mesice kdy je vypoved podana.Proste mas smulu.

Anonym (10.11.2004 07:13:54)

A pocitej s tim ze te odpoji priblizne o tyden driv aniz by ti daly vedet a budou tvrdit ze to udelal Telecom sam od sebe,ale jak sem se sam presvedcil je tak na jejich zadost.