Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Musim platit dal za sluzbu,kdyz mela byt uz vcera odpojena?

Musim platit dal za sluzbu,kdyz mela byt uz vcera odpojena?

Olin (10.11.2004 21:38:06)

Zrusil jsem GTS, poslali mi doporuceny dopis ze sluzba bude dne 9. 11. ukoncena, ale stale je aktivni.Budu samozrejme volat a urgovat odpojeni, abych mohl objednat sluzbu od jineho providera, ale vznika mi nejaka povinnost stale jeste platit GTS, kdyz to uz fungovat nemelo? Mate nekdo podobnou zkusenost? Diky

Anonym (11.11.2004 13:22:25)

Pokud ji nebudes pouzivat a mas papir, ze byla ukoncena, tak jim nic neplat a tezko z tebe nejake prachy vymlati. Pokud ji vsak pouzivas, tak bys v pripade, ze bys nezaplatil a doslo to az k soudu, mohl prohrat.

Zabar (11.11.2004 17:45:23)

V tomhle te muzu uklidnit. Posledni fakturu ti poslou s cifrou za pouzivani do 9.11. (pomernou cast mesice). Klidne to dokonce muzes dal pouzivat a nic ti nenafakturujou. Ja to ukoncoval k 15.10. se zmenou vseobecnych podminek, fakturu tu mam s castkou k 15.10. a pouzival jsem dokud to skutecne neodstrihli (tusim asi 20.10.).

Olin (11.11.2004 18:32:29)

Tak to jsi me docela uklidnil.Ne ze by mi slo o ty penize, ale spis o princip.Nevim, proc by me melo zajimat,ze to jeste neodpojili. Podle smlouvy konci k 9. 11. vypovedni lhuta a ze mi to nechaji zapojeny dele, tak to uz je jejich problem,ze si to nedokazali na Telecomu vcas zaridit. A proc bych ja mel platit penize za to, ze tam maji bordel. Ale diky