Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Prosim o radu

Prosim o radu

petrpet (13.11.2004 01:07:46)

Poridil sem si d-link od emea, a kdyz vse nainstaluju podle navodu kde se pise ze po tom uz muzu zacit pracovat s internetem. Jenze me to nejak nebezi. Nevim jak nastavit prohlizec, koukal sem na netu a nikde nemuzu nic najit, vsechny prispevky v diskusich se zabivaji jen nastavenim modemu. To mam ale vsechno spravne. Dik za rady.

Petrpet (13.11.2004 09:32:45)

Tak nic, uz to bezi. Vse sem mel nastaveno v pohode. Jen XP si s tim nechteli poradit. Nakonec se to skusil na 98ckach a tam to hned makalo. A jako zazrakem potom i na XP :) (a restartem to nebylo ten sem pred tim zkousel asi desetkrat)

Ondřej (13.11.2004 16:20:02)

D-link od Emea myslis jako D-link dsl-360t, kterej davaj do toho balicku ke sluzbam AhojDSL? Taky o nem uvazuju, muzes mi ho doporucit, nebo myslis, ze existuje lepsi volba? Balicek se vsim vsudy za 990,- je velmi slusna cena, ale prave proto se bojim, abych toho pozdeji nelitoval :-) Jestli mate nekdo s AhojDSL a jejich balickem zkusenosti, uvitam nejake mazacke rady ;-) Predem diky.

JG (13.11.2004 17:16:28)

JG (13.11.2004 17:21:10)

Ujel mi prst,takže až teď.Mám Emea včetně balíčku 4 dny. Celá akce od objednávky do dodání a zprovoznění DSL trvala 7 dnů.Instalace velmi jednoduchá,pokud člověk správně zapojí splitter a nenechá se ovlivnit zobrazením v návodu.Modem určitě není žádný zázrak (za ty prachy), ale mohu doporučit,vše funguje,jak má.

jam (14.11.2004 19:05:58)

:))))) ta poznamka o zapojeni splitteru je na miste, nakej cas uz PC pouzivam a stavim a naucil jsem se delat veci podle navodu (od toho navody jsou :)) a nemachrovat ("vzdyt tohle postavi, zapoji i maly dite"), ALE zapojeni do splitteru - no des samozrejme sem na to prisel az za par hodin hledani, instalovani sitovy karty atd. takze POZOR na splitteru je popis zapojeni kabelu jinak nez v navodu, jinak modem pouzivam pouze na 1 comp a bezi vyborne, pripojeni se pohybuje mezi 420 - 430 kbps u 512/128

Pavel (14.11.2004 15:35:45)

Ja jsem cekal na balicek pres 3 tydny!! Ale verim ze to byla chyba telecoumu.. Musim nechat, ze maji nejsympatictejsi operatorky,soucitili se mnou a nechavali si me vybrecet. Modem je ok, simple instalace, dle navodu OK. ALE!! IE mi fungoval ihned, ale to je tak pro mladou. I LOVE FIREFOX a ten mi nebezel verze {1.0} ani pres direct connect. Tak jsem se vratil k 0.9.3 a no problemu. Nepochopil jsem proc, ale bezi. To je dute:-]]

g1 (13.11.2004 17:48:59)

modem je celkem v pohode, akorat teda vubec neumi to co deklaruje emea i vyrobce v manualu.. je to cisty modem. A nejde k nemu pripojit vic pocitacu. (neumi router). Pro jeden pocitac super, pro sit shit.

y2k (14.11.2004 16:50:43)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ondřej (14.11.2004 18:10:06)

Dik vsem za odpovedi, jenom by me zajimalo, proc pan y2k nema rad Emeu a proc podle Pavla je chyba telecomu to, ze mu balicek dosel pozde. Chodi snad telefonni linkou ;-)

g1 (14.11.2004 18:34:52)

proc y2k nema rad Emeu nevim, ja sem spokojenej. A co se modemu tyce, pamatuj si ze telekom muze za vsechno :) Treba me trvala aktivace skoro mesic, protoze po 21dnech+- od objednani telekom dealerovi rek,ze uz adsl mam, nez se to vysvetlilo, tak to trvalo skoro mesic. No a Emea ti balicek posle az ma od telekomu potvrzeno, ze ADSL jde zridit.