Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Lucent CellPipe 22A-BX

Lucent CellPipe 22A-BX

Tomáš (27.12.2004 21:16:23)

Nazdar.Mám problém s mým modemem.Nejde mi vytvořit žáden server na internetu(FTP,WWW,nebo na hry).Prostě mi ho nikdo nevidi.Ale mam vIP.A taky mi přez vIP jde najet do web rozhrani toho modemu.Takže firewall tomu nebrani.No a problem je v tom že mi už dal z modemu nejde najet do dál PC.Vůbec nevidi že nějaky server mám vytvořený.Třeba když vytvořím FTP server tak na lanu funguje v pohodě ale když chci najet přez vIP tak to chce heslo a při tom tam žadne nemusim davat a ani žadne nefunguje kromně toho kterym se přihlašuji na webove rozhrani modemu.Ale jinak mi internet funguje dobře.Existuje jedna hra která umí tuto chybu obejít - Painkiller.Vytvořit server mi jde v pohodě a taky se na mně lidi můžou připojit a hrát.Ale když se podívám do infa tak má můj server ping 0 (na netu) na lanu to je normalni 0-5.Tak mně vidi všichni ,s pingem 0.Tento problem má více lidi a tak nejsem s pingem 0 sám.Sami si to můžete vyzkoušet ,že uvidíte servery s pingem 0 na internetu.No takže s toho vyplyvá že je něco s pinganim na moji vIP.Ale když někdo třeba přez příkaz ping ,pingne mně tak to jde.To je proto že pinga muj modem s mou vIP.Ale PC už ne.Myslím si že problém je v nastavení NATu ,ale osobně sem s tímhle nastavováním strávil 4 mněsíce neustáleho skoušení,a pořád nic.Takže vás prosím o radu,jak tento problém vyřešit.ICQ 302285423

Anonym (28.12.2004 01:56:54)

Web rozhraní - Bridging - Bridging - ZIPB (enable) : zkus to, možná to pomůže ????

Tomáš (28.12.2004 22:06:11)

No ,vím určitě že tohle sem skoušel par desitek krat,ale vubec to nepomohlo,je to spiš v tom NATu ale ten se mi podařilo nastavit aby šel net ,ale ty servery ne