Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > divná hláška u ASUS ADSL modemu

divná hláška u ASUS ADSL modemu

speedyj (4.1.2005 23:05:36)

říká někomu tohle něco ???? Description Type IP State Online Disconnect Reason PPPoA pppoa N/A Not Connected 0 PPP Negotiation Failed co to je PPP Negotiation Failed ?? Modem se tvari jako pripojeny k lince (dioda sviti) ale nejde se pripojit na net...

Anonym (5.1.2005 10:02:48)

Znamená to,že máš synchronizaci,ale selhalo vytočení ppp ,tedy se nepodařilo přihlášení (třeba špatné heslo nebo závada u ISP atd.)

Mark (5.1.2005 21:18:51)

To je difny

Anonym (19.9.2005 18:25:48)

Ten samy problem, Cesky Telecom odmita resit... pry ma 48 hodin na opravu. Updgrade firmawaru nepomaha...

fanax (16.1.2006 15:06:53)

Jo tak to mám to samý - mám ADSL+ od Volnýho (přes Telenor) a Asus 6310. Modem se připojí k lince (správnou rychlostí), ale tím to končí. Stále dokola hlásí "PPP Negotiation Failed". Technická podpora Volnýho je sice ochotná, ale jediné co jsou mi schopni nabídnout je výjezd technika Telenoru, jehož "marný" výjezd by mě přišel na 9000,-. Telenor prý na této lince nevidí synchronizaci (to je tedy otázka, co je to synchronizace - jestli připojení se na DSLAM, nebo až pak připojení přes PPP).

Perry (25.1.2006 10:40:02)

Podobnou chybu jsem mel na modemu, kdyz jsem mel ulozeno vicero pripojeni connection 1 např na volnýho, connection 2 na contactel a modem mi nekdy nabehl s jinym pripojenim a contactelackym nastavenim se na volnyho samozrejme nedostal, ale nebylo to zrejme - hlasil takovouhle nejasnou hlasku. Stacilo smaz connection 2, cele nastaveni ulozit a pak nebyl problem.