Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Telecom a FUP už nikdy!!

Telecom a FUP už nikdy!!

Turner (19.1.2005 13:26:33)

Já hlupák jsem se před vánoci nechal zlákat na nabídku Telecomu na rychlý internet.Hned první potíž nastala při aktivaci kdy místo avizovaných 5ti dnů se to protáhlo na 15!Ale vše se pak k mé spokojenosti rozběhlo a užíval jsem si rychlý internet a nastahoval pro mě neskutečnou rychlostí 55KB/s za 20dní tak 15 Giga.Jen jsem ale z nzskušenosti při pořizování této služby nevěnoval pozornost co je to třeba FUP a ani nabídkám cizých operátorů a prostě považoval net za neomezený jak se všude věhlasně psalo.To co se stalo asi 14 ledna z toho by mě asi jeblo.Najenou sleduji rychlost 64/64 a zjišťuji že se mi tohle stane pokaždý když stáhnu myslím 750MB!!A ještě úplně mě dorazilo když jsem si přečetl ten hlod o tom že se FUP netýká 95% uživatelů a úplně nejvíc že se FUP nevztahuje na placené soubory stažené ze serveru Telecomu!!!!750 Mb překročím jen když si na den pustím radio kua,tohle není neomezoný internet to je teror.Zá téměř litra měsíčně!!Už se na ně vy**ru na zloděje a pujdu do někoho jinýho.Líbí se mi třeba Emea 512/128 3giga limit + 40Kč další giga bez FUP za 570 bez dph.Nebo by jste doporučili něco jiného ve stejné ceně?Nebo si spíš možná ještě chvíli počkám ony se teď ceny a nabídky hrozně hejbou k lepšímu.Lákavá je opět nabídka optimal od telecomu ale jim už se vyhnu obloukem určitě bude ještě něco lepšího a levnějšího od někoho jiného.

tatik (19.1.2005 13:32:36)

kdyby sis to poradne precetl tak nemusis nadavat alespon ja to tak delam:-))

turner (19.1.2005 14:21:36)

No já jsem to dá se říct četl ale slovíčka FairUserPolicy jsem si jaksi nevšiml což jde docela lehce,oni se s tím nikde ani moc nevytahovali.Zvlášť když jsem v té době toho moc o ADSL nevěděl.Ale uznávám moje chyba.Zkušební provoz byl skutečně v pohodě bez omezování FUP tak jsem si službu ponechal ale po skončení 14 dnů jsem se nestačil divit,zdá se mi to nekorektní.Ve smlouvě jsem podepisoval pouze název služby pokud vím a žádne podmínky uplatňování FUP.

rodier (19.1.2005 15:08:10)

Mas se nejdriv zeptat, kdyz neco chces. Je to normalni se poradit. Zatim jediny skutecne neomezeny internet zacal nabizet telecom co by 256/64 za 2000kc mesicne. :(

Martin (19.1.2005 13:50:10)

Asi tak, pokud si nesvepravnej tak se nedivim, ale kazdy normalni clovek by si mel precist podminky smlouvy. S ohledem na tvoji cestinu me to ani nijak neprekvapilo.

es te be (19.1.2005 14:05:31)

jojojo nebo si stačí přečíst aspoň parametry služba na jejich webu

tatik expres 512/128 (19.1.2005 15:19:56)

tak uz ho nechte to se stane:-))

es te be (19.1.2005 15:43:26)

souhlasim ale pak nesmí nadávat když si za to může sám :-))

Anonym (19.1.2005 16:04:02)

Náhodou, co se FUP týč, tak Telecom ho má mnohem lépe vyřešený než např. Nextra. Od Nextry jsem si objednal službu v době, kdy FUP nebyl, a to za téměř sedmnáct stovek měsíčně. Dnes se mnohdy za tyto peníze nedostanu ani na net. Naštěstí už mi končí výpovědní lhůta. Nextru nikdy - když máš FUP u Nextry, nedostaneš se na net, zatímco s Telecomem nejdeš pod 64. A to mě ještě chtěla Nextra okrást!

Martin (19.1.2005 16:30:50)

pravda je, ze u telecomu se snizi jen rychlost, 64 je skutecnych a hlavne nijak to nema vliv na kvalitu sluzby, takze pingy v pohode atd.

Anonym (19.1.2005 16:42:06)

No vidíš co jsi za hňupa, když kupuješ zajíce v pytli... :))))))))))))))

zk. (19.1.2005 16:54:54)

Na ten IE sem cekal asi mesic, protoze mi pani operatorka rekla ze pro me neni momentalne na ustredne volny slot. Rikam fajn. Po mesici kdzy mi to doslo, mi pani na poste rekla, ze takovych balicku jako sem dostal ja, prislo v ten den asi dvacet. Ze by se tak nahle uvolnilo 20 slotu??? hhh.