Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ČT "nevidí", že mám zřízené xDSL od alternativního operátora

ČT "nevidí", že mám zřízené xDSL od alternativního operátora

Nick (24.1.2005 11:47:14)

Měl jsem IE, to bylo zrušeno. Teď mám DSL od AO. Problém je, že když zavolám ČT, řeknou mi, že vidí, že mám na svým čísle službu IE zrušenou (k dni x.y.), ale už nevidí, že ji mám zřízenou někde jinde. Měl někdo stejný problém? Je to důležitý proto, že chci paušál od ČT Telefon Universal, kde se liší poplatek podle toho, zda mám xDLS zřízeno, nebo ne - je jedno od koho. No a kdybych si opravdu zřídil Telefon Universal, jsem si jist, že mi naúčtují vyšší cenu, protože "neuvidí" ve svých záznamech, že mám DSL zřízeno. Chyba by měla být na straně ČT (AO jim posílá požadavek pro moje zřízení DSL - zda to jde .... a oni jim odpoví, že jo/ne). ČT se brání zase tím, že AO jim má oznámit, že ji mám DSL u nich zřízený... Ale ku*va snad to jsou dráty ČT tak snad ví, co tam mám zřízený, ne?! Takže si mě přehazují jak ten pověstnej horkej brambor.. Měl někdo stejný problém?

domek (24.1.2005 15:19:16)

Co Tě nemá! ČTc nevidí ani do těch svých ADSL. Mě na zákaznickém centru tvrdili někdy kolem 12.1.2005 při objednávání IE optimal, že ADSL vánočního balíčku vráceného 28.12.2004 bylo odpojeno již 4.1.2005 a objednávku přijali, aby 17.1.2005 mě ředitel jejich zákaznických vztahů mohl oznámit, že objednávku nemohli přijmout pro chybu ERR 014, což je "služba ADSL je již aktivní". Musím proto JÁ a ne ONI objednávku prohlédnout, tuto chybu odstranit a podat novou objednávku. Nikdy nikdo nebude dost chytrý na to, aby mohl říct co a jak ČTc vede a provede.