Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

TELE2

Tomáš (31.1.2005 20:34:55)

Zdravíčko... Poslyšte, mám dotaz týkající se připojení. Je můžný tady objednat připojení, pokud jsem uživatelem u TELE2?? Linku od Telecomu máme, ale za telefonní poplarky platíme TELE... Díky za radu

Anonym (31.1.2005 21:02:03)

bože muj, proč by to asi nebylo možný

Anonym (1.2.2005 06:38:31)

Ach můj bože,Ach můj bože,Ach můj bože , buděš muset vytrhnout dráty ze zdi a natáhnout nové od pokytovatele ADSL jinak to nepůjde ....... ..... dělám si srandu stáčí dráty Telecomu .

divan (1.2.2005 14:50:12)

Chování TELE2 v případě problému (v našem případě ne problém s ADSL, ale s fakturací telefonátů) bylo katastrofické, takže už jejich služby nepoužíváme.

Nargon (1.2.2005 16:43:27)

No Tele2 na zacatku zavadeni ADSL se take snazilo poskytovat adsl, ale ani jsem si to u nich neobjednal. Pres Web jsem vyplnil formular a odeslal (pro jistotu i vytisknul) asi za tyden prisla smlouva, ktera mela nekolik chyb. Zblbly moji adresu a typ pripojeni, to bylo na bezdrat 192/64, ktery ani neposkytovali. Snazil jsem se jim volat, ale nikdo to nebral!! volal jsem tam asi 10x dopoledne, v poledne, odpoledne (tedy v dobu, kdy meli byt k zastizeni) ale telefon zvonil (cca 4minuty) ale nikdo to nezved. Pokud by meli obsazeno nebo to zved automat, ze nemaji nikoho volneho a abych pockal, tak bych to jeste pochopil, ale ze to nebrali tak me nastvali. No objednal jsem si ADSL u nextry a od te doby ji mam.

Anonym (2.2.2005 21:07:54)

no právě s dovoláním to taky nemám jednoduchý. Někdo mi řikal, že od Tele2 můžu odstoupit až za dva roky, takže bych měl to čekání dlouhý...