Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nové ceny ADSL přinesou zvýšení rychlostí

Nové ceny ADSL přinesou zvýšení rychlostí

Anonym (7.2.2005 12:00:00)

Průměrné rychlosti ADSL budou za kabelovým internetem výrazně zaostávat ještě dlouho. Český Telecom se snížením ceny ADSL s rychlostí 1 Mb/s pokusil rozdíl v dosahovaných rychlostech u obou typů připojení zmírnit, ale na větší změny u ADSL v síti Českého Telecomu si musíme ještě počkat.

Nasranec (7.2.2005 15:36:53)

Ony se nekde menily ceny za 1Mbit aDSL pripojky?

Anonym (9.2.2005 06:39:55)

Telecom sice avízuje nový tarif Optimal expres s využitelnou rychlostí "AŽ" 1024 kbps-ovšem i na těchto stránkách za použití speedmetru se dozvíte,že tuto rychlost nikdy nedosáhnete-měřil jsem to i zde:http://schema.chello.upc.cz/speed/ maximální rychlost dnes 9.2.05 v 05,00 hodin-tedy mimo jakoukoliv špičku je max. 869 kbps-víc z toho nedostanete-a to bydlím v centru města-vzdálen od ústředny cca 850 metrů. Taktéž avízované "NEOMEZENÉ PŘIPOJENÍ" má jednu malou vadu na kráse-týdně můžete stahovat jen 2 GB dat -pokud tuto velikost překročíte-zpomalý Vás systém na polovinu-uděláte to ještě jednou a klesnete třeba až na 64 kbps!!!!!!!!!!Vivat NEOMEZENÉ LŽI TELECOMU....."Spokojený uživatel"..

petr (9.2.2005 13:18:45)

Jen malé upřesnění týdenní limit dat - FUP, po kterém se snižuje rychlost na 1/2 je 1 GB. Je taky zvláštní, že tu samou linku 1024 / 256 s tou samou agregací 1:50 nabízí ČTc za 2.049,- Kč / měs. a to s limitem dat 20 GB. Asi to samotné svědčí o kvaltě služby OExpres Optimal, která je deklarovaná jako neomezená, ale je skoro 3 x levněnjší než omezená?

Anonym (14.2.2005 08:35:52)

Tak hlavně k tý rychlosti 1024 .. u zřizování služby je tam takový malý dovětek.. a to sice, že ne každý uživatel tuto rychlost musí nutně získat, že se prostě může stát, že místo toho bude připojen na 512. Kritérium rozhodování je potom to, jak daleko kdo od ústředny je.. já ji mám za rohem, ale tuto službu nevyužívám, ale podle informací které mám by u mě ta rychlost byla kolem 900... což je jasný, u ADSL. Je to prostě ta agregace.

Jirka (16.2.2005 07:24:44)

Ale notak... Když reklama je na "neomezené vysokorychlostní připojení" a tohle připojení je omezeno buď daty nebo rychlostí, která se již nepovažuje za vysokorychlostní, tak je to jednoznačně podvod ze strany telekomu.

Martin (14.2.2005 20:10:28)

Pokud se poradne podivate na stranky Telecomu tak tam pisi ze je cena garantovana po dobu pilotniho provozu coz je 12 mesicu.