Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Po načtení několika stran konečná

Po načtení několika stran konečná

Luboš (14.2.2005 21:34:56)

Kamarád (ještě větší laik) si pořídil ADSL-vánoční internet atd. Modem Sagem. Po spuštění IE se načte domovská stránka, pak ještě pět, šest dalších a pak už jen chybová hláška. Připojení se tváří jako funkční. Po restartu Windows se situace opakuje. Poraďte, prosím, kde je problém.

turner (14.2.2005 21:42:58)

Tak to se mi taky stávalo. Taky sagem a vždycky po pár minutách se už nechtěli načítat stránky a musel jsem to restartovat a pak to zase chvílí šlo. Asi ti radost neudělám ale pomohl až formát disku poté když selholo přeinstalování woken.Myslel jsem že to byl nějakej vir.Ale taky slyšel jsem že to můžou blokovat starý ovladače modemu, nebo špatně nastavenej firewal.

neo (14.2.2005 22:13:25)

s největší pravděpodobností nějakej trojan, (postupně zahlcuje linku) takže antivir +kerio +ad-aware a win. update

Luboš (15.2.2005 00:11:20)

Vzhledem k tomu, že kamarád měl před připojením ADSL počítač "převirovaný" a v prodejně, kde jej kupoval, mu jej odvirovávali, tipnul bych si, že nebyli dostatečně důslední a něco přehlédli. Každopádně díky za tip, zkusím zítra udělat, co se dá.

Nargon (15.2.2005 02:51:28)

Na tohle velmi dobre pomaha Format c: a nasledna instalace windowsu to znici vetsinu viru.

neo (15.2.2005 08:43:49)

format c: je pouze klam, lidi to zformátujou, řeknou si je to bez viru, tak to připojí k netu a zase dokola!!

ADAM (15.2.2005 08:54:49)

No to jsem taky tak dělal v domění,že než mě ten nějakej vir najde tak to zabezpečím,ale ujišťuji, že vir byl kurevsky rychlejší?

libor (14.2.2005 23:35:20)

Měl jsem podobný problém,modem siemens(ta nejlevnější verze od CT).IE byl funkční tak cca 8-10 až 12 hod.Potom jsem byl sice stále připojen,ale žádné stránky nebylo možné načíst. Pomohlo toto:www.spyware.cz

Mark (14.2.2005 23:48:34)

Co se tyce prevence,tak bych ti jeste doporucil pouzivat mozzilu firefox. Internet Explorer je diratej jak cednik.

ADAM (15.2.2005 09:05:51)

Já musím říct,že mě to nejelo pod win XP.Teď mám 2000 a v pohodě.Ale nejdůležitější je obrana.Možná,že aji u těch XP jsem si myslel,že jsem to zabezpečil a přesto asi dělal stále stejnou chybu.Proto to možná nejelo.Ale bylo tady víc človíčků co to nemohli pod XP rozchodit.Vono udělat formát C: není problém,ale pokud obranu odrbeš máš to tam znovu.No po formátu to znovu celý ladit to zná zná každý jaká je to drbačka.

Mates (15.2.2005 13:51:19)

mel sem stejnej problem,byl to vir,pomohla az zaloha nejdulezitejsich dat,format c: pak hned instalace minimalne SP2 + vsechny zaplaty na winXP a antiviru,zatim pokoj ,klepu na drevo,ale asi bude lepsi jeste to kerio