Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > FUP telecom - zajímavý jev

FUP telecom - zajímavý jev

xyz (22.2.2005 13:36:47)

Tak už mě zase zaFUPovali šmejdi žlutý. Už jsem měl poci že jim to zas nefunguje když jsem stáhnul asi 4GB. Ovšem vypozoroval jsem jednu věc, vždy když se přihlásim na IOL správu konta a údaj o počtu přenesených dat tak se mi už poněkolikáté FUP vzápětí aktivoval i když do té doby nic. Možná blbost nebo náhoda ale už se mi to párkrát stalo. Nemáte podobnou zkušenost?

Anonym (22.2.2005 13:51:24)

Zajimave. Myslim ze by tam nejaka souvislost byt mohla. Take si vzpominam, ze kdysi davno nekdo daval navod na obejiti FUPu, bylo to tak, ze se neco dalo stahovat na Starzone a pritom se nejak spustil jiny download, pak se to nejak zresetovalo.. Bohuzel uz to bylo davno a nemuzu to najit, asi to bylo smazano, ale znelo to dost verohodne. Tehdy jsem ale nemel Express, tak jsem tomu nevenoval moc pozornost. Treba nekdo jeste zna odkaz..

xyz (22.2.2005 21:35:24)

Tak to by bylo vážně zajímavý kdybys to našel. Docela dobu už přemýšlím jak by šlo fupa obejít ale jsem na to moc velkej amatér. Nebo kdyby někdo vymyslel nějakej šikovnej prográmek který by to zvládal. Přemýšlel jsem jestli by to nešlo přes starzone nějakou formou spoofingu.Kdyby někdo věděl ať se podělí.

Anonym (23.2.2005 08:42:17)

Co třeba využít nějakou proxy od iolu? Většinou ji každej provider má a málokdy z ní počítá data. Tím se dají obejít ale pouze stahování přes http a ftp, plus internetová rádia a televize. U p2p to nebude tak jednoduché.

ADAM (22.2.2005 16:15:04)

Já když si porovnával data na iolu a měl už podle sebe překročený a tam ne,tak FUP nebyl.Druhej den to ovšem už souhlasilo(myslím moje a jejich měření) a už tam Fupík byl.Ale nikdy jsem to takhle nedával do souvislost.Vyzkouším

Martin (22.2.2005 17:28:25)

Oni to na webu updatujou jednou denně, takže to s tebou naměřenými údaji nemuselo souhlasit, protože ses díval vlastně na den staré hodnoty.

ADAM (22.2.2005 18:26:55)

Já vím.ale pokud jsu v noci v klidu a ráno to porovnám,tak už je po odečtu.