Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Telecom - FUP

Telecom - FUP

fup (24.2.2005 17:29:01)

Už tu netvořte nový temata s brekem, že se vám snižuje rychlost u expresu a optimalu, a naučte se číst!!!!!!!!!

Anonym (24.2.2005 19:22:59)

BEZ VEN NA ULICI A ZEPTEJ SE POSTUPNE STOVKY LIDI CO TO ZNAMENA FAIR USER POLICY! KOLIK Z NICH TO BUDE VEDET????

Farmer (24.2.2005 19:28:36)

Kdyz uz nekdo umi zalozit nove tema ze ma pomalou rychlost, tak snad sakra si umi projit starsi dotazy pred tim, nez se na nejakou podobnou zbytecnost zepta.

neo (24.2.2005 19:29:08)

Bohužel, to bude vedět málokdo. ale nejvíc tu křičí o tom že o FUP nevedeli lidi, který u kompa prosedí hodně času např. u (dc+, games), tzn lidi, který by základní informovanost meli mít... A ty "Anonyme" k nim patříš taky co :-)

Jirka (25.2.2005 01:25:06)

No bodejd by o tom věděli, když reklama je na vysokorychlostní neomezený internet. Bohužel plno lidí si smlouvy nečte, bezhlavě věří reklamě a na to, aby u nás byly korektní nelživé a nezávadějící reklamy zase všichni hrajou mrtvýho brouka, pokud se jedná o telekomácké počiny... :-(

Tom (24.2.2005 20:32:05)

Zkus se jich napred zeptat, co je to ADSL. A taky se pokus na foru chovat slusne. Takto davas najevo akorat to, ze d***l jsi ty.

Martin (24.2.2005 19:44:25)

Souhlasím. Když jsem zjistil možnost ADSL na mé lince, tak jsem prosurfoval na dial-up možná 100Kč, kdy jsem pročítal diskuse na tomto fóru (nalezeno přes google, do té doby mi bylo ukradené), na stránkách poskytovatelů a dalších nezávislých stránkách. Hledal jsem, který provozovatel a tarif je nejvýhodnější, jaká jsou kde pravidla (přitom jsem na stránkách telecomu narazil na přesný popis FUP, o kterém jsem do té doby neměl ani ponětí), zkušenosti uživatelů apod. Stejně tak, když kupuju něco dražšího (komponenty do PC, mp3 přehrávač, mobil apod.) snažím se dopředu zjistit co nejvíce nezávislých recenzí, technických parametrů a zkušeností uživatelů. Přece nevyhodím peníze za něco, co třeba nesplňuje moje požadavky!!! Horší je, kdyby se koupena věc (třeba ADSL) chovala hůře, než jsem si zjistil. To se mi ale s ADSL zatím nestalo - funguje to přesně podle mých očekávání daných zjištěnými informacemi.