Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Mate jiz nekdo GTS ADSL Doma - Promo?

Mate jiz nekdo GTS ADSL Doma - Promo?

K (26.2.2005 22:48:40)

Zdravim, je zde nekdo, kdo jiz ma funkcni GTS ADSL Doma - Promo (jakoukoliv variantu)? Jak jsem procital diskuzi, tak se nikdo moc netvaril... Jiz jsem to pred docela dlouhou dobou objednaval, a chtel bych vedet jestli je normalni ze se furt nic nedeje nebo jestli je mam zacit obtezovat telefonaty... Diky

Black_Arrow_CZE (28.2.2005 03:18:46)

No, mám nemám... uvažoval jsem, ale nakonec jsem zvolil IE Optimal... Záleží na co to máš. Můžeš stáhnout kolik chceš, ale FUP se zapíná od 8 GB a to na rychlost nižší než 5 (pět) kpbs, což není ani na ICQ a ani prohlížení stránek. Těch 8gb je vždy na měsíc a pokud např. FUP vyčerpáš 14 dne v měsící, tak ti sníží rychlost na onu shit uroveň a to na bodu přímo uměrnou konci měsíce + těch xx dní navíc. V praxi: FUP se aktivuje např. 14 unora... a bude trvat do konce měsíce + těch 14 dní navíc v novém měsící.. Je to tzv. rzcadlově. Ještě jeden příklad: unor má 28 dnů. FUP si vyčerpáš 25 unora. takže, budeš do konce měsíce + 3 dny navíc(ty tři dny je za 25 - 28 unor = 3dny) fičet na 5 kpbs. Takže to vychází do 3 března a pak zase normál. pokud si vyčerpeš FUP hned na začátku měsíce, tak budeš bezmála 2 měsíce bez netu (já rychlost 5 kpbs považuju za rychlost nulovou)... Takže, pokud budeš tahat, vyhni se GTS a jdi do IE Optimal... Tak i po zapnutí FUP máš 64/64 a to maximálně na týden.... Takže, je to jasné, GTS pokud budeš tahat, nebrat. A ceny? GTS na doma - 745 kč bez DPH a IE Optimal 799 kč bez DPH, což je rozdíl 54kč /měsíc a není to nic tragického...

Arrow (28.2.2005 09:19:29)

Tech rozdíl 54Kc je bez daně - s daní je to 64Kč. Co se týče množství dat, tak u Telecomu nataháte měsíčně 4GB rychlostí 1Mbit, další 4GB rychlostí 0,5Mbit a pak máte 64kbit, což je fakt jen na poštu a na web bez obrázků :-). U GTS nataháte 8GB plnou rychlostí 1Mbit, ale pak nemáte nic. Já zvolil GTS. Proto, že je o 64Kč měsíčně levnější, smlouva je na dobu neurčitou a je pevná IP adresa.

Nargon (28.2.2005 13:00:12)

Pokud modem nevypinate, tak i na IE mate skoro statickou IP a kdyztak existuji dynamicke dns servery, takze se muze IP menit, ale vas dns zaznam bude stejny. A ve vetsine pripadu se misto ip da dns pouzit.

Black_Arrow_CZE (28.2.2005 19:39:43)

Kdes přišel na 4gb za měsíc? se vzpamatuj... U telecomu stáhneš 1GB, pak ti to hodí na 512/128, další 2 gb a pak až 64/64, ale to maximálně 7 dnů!!!! U telecomu se to každý čtvrtek vynuluje a jedeš od znova, tak pokud ty data budeš chlídat, tak můžeš stáhnout 16 gb/měsíc v poho... Já sem od minulého čtvrtku stáhl už 8gb a pořád jedu na 1024/256... ve čtvrtek mi to zase vynulujou a pojedu znova a i těch 64/64 (rychlost ISDN) je pořád lepší, než těch ojebaných 5 kbps u GTS a 64kč měsíčně, to už není tragická suma.....

Anonym (28.2.2005 20:20:54)

no, ta Fup telecomu je 1 gb pak 512 a po dalsim 1 gb na 64/64. Takze po 2 gb mas 64/64. A vzhledem k tomu, ze mesic ma 4 tydny, tak muzes za mesic stahnout 4 x 2 gb=8 gb. Je to dost podobny tomu GTS.... no, nejlepsi je opravdu asi NExtra Fun (tj. pres infrastrukturu Telenoru)