Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > adsl 256/64

adsl 256/64

tomas (3.3.2005 20:12:15)

mate nekdo zkusenosti s touto rychlosti? podle mereni je prumerna rychlost tak kolem 160 kbps. Jak je to ale ve skutecnosti? Mam obavy aby se mi nestavalo, ze mi to pobezi jak modem, ne-li hur, v dobe kdyz to budu potrebovat nejmin. a doplnujici otazka...jen pri surfovani - kolik je 2 GB? malo nebo hodne? lze to vubec prosurfovat?

Martin (4.3.2005 00:04:35)

Nevím jak u jiných provozovatelů, nepíšeš který tě zajímá. Já jsem měl internet express 256/64 než jsem přešel před dvěma týdny na optimal. Rychlost nešla pod 20kB/s (tedy 160kbit/s), většinou byla ještě víc. Na běžné surfování, mail a stažení čas od času souborů do 10MB by mělo být 2GB dostatečné. To bys musel na webu být každý den od rána do večera, abys ti to nestačilo - nebo něco většího stahovat.

Farmer (4.3.2005 11:43:50)

Souhlas s Martinem, IE Start, dokud neaplikovali FUP bezel prumerne 26-29 KB/s. Tam byl limit 250MB / tyden, => 1GB / mesic. Absolutne to na normalni pouzivani netu nestacilo. Pokud budes mit pripojenej jeden pocitac a budes surfovat a posilat male maily, tak taky myslim, ze ti 2GB staci.