Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > I klokanů vědí jak na ADSL a co český telecom???

I klokanů vědí jak na ADSL a co český telecom???

Martin (4.3.2005 07:49:50)

Ať koukám kam koukám všude se zrychluje a zkvalitňuje služba ADSL, ale u nás jsem našel jen tu směšnou nabídku českého telecomu, která do dnešní doby už vůbec nepatří!!! Zde další příklad že když se chce tak to jde http://www.isdn.cz/clanek.php?cid=6497

Anonym (4.3.2005 08:42:51)

A proč by se někomu mělo něco chtít? Vžij se do situace, že telekom je tvoje soukromá firma a že máš naprosto stejnou pozici (v podstatě monopol, záruky státu atd atd). Pánové, ač tuto firmu nesnáším, musím přiznat, že já bych se choval naprosto stejně a pokud mi to tak zákony a úřady umožňují, proč bych to i nezneužíval, když mi nehrozí postihy nebo pouze směšné pokuty, ve srovnání se ziskem. Chtělo by to spíš usměrnit benevolenci (či vymýtit korupci) čtú, úohs a uvést do stavu nezaměstnaného ty manipulátory z vlády a poslanecké sněmovny, kteří jsou tak "rychlí," že dnes schvalují zákony, které již patnáct let fungují v okolních zemích. Zapněte si kolikrát jednání poslanecké sněmovny v televizi na čt2. Mě to vážně připadá jako crazy komedie a ne jednání tak důležitého institutu :-( V senátu je to taky jak v kocourkově, ale aspon to vypadá jako jednání a ne jako sitkom.