Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Firewal ne Thomson Speed Tpoche 510

Firewal ne Thomson Speed Tpoche 510

Pavel (5.3.2005 02:03:49)

Koupil jsem si modem Thomson 510 k IO a protoze jsem amater tak by me zajimalo jestli staci modem nainstalovat podle te prirucky a jestli rovnou zacne pracovat ten firewal a taky jestli je treba pouzivat treba Zoner Alarm nebo neco podobneho a nebo jestli staci firewal co je v modemu Taky se mi obcas stane ze netecou zadna data Nejlepsi je se odpojit a zase pripojit ale to neni asi dvakrat dobre co Prosim kdo ma nejake rady jak pomoct absolutnimu amaterovi ktere pochopi i to moje zakrnele nic tak mi je prosim zaslete nebo napiste zde Predem dekuji vsem :-)

Defman (5.3.2005 16:37:16)

Firewall v 510 je stále zapnutý a implicidně nastavený tak že na něj amatér šahat vůbec nemusí a ani by to zřejmě nezvládl.Není ani důvod proč jeho nastavení měnit.Stačí pouze naistalovat software k modemu a mělo by všechno šlapat.Firewall softwarový který je integrovaný např. ve WinXP SP2 nebo jiné alt. např. Kerio nebo Tiny firewall mají trošku jinou funkci než firewally hardwarové a tak je dobré si některý z nich vybrat a v kombinaci s antivirem nainstalovat.Potom máš do jisté míry před veškerým humusem z Internetu vyhráno.Samozřejmě ale musíš dodržovat pár všeobecných zásad a neignorovat hlášky antiviru a firewallu.

Pavel (5.3.2005 17:30:40)

Diky moc Používám ještě Zoner Alarm tak že to snad bude OK Ještě jednou díky :-)

Anonym (6.3.2005 09:27:45)

Hardwarovy firewally neexistujou. Leda vytazenej ethernet...