Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Dárkový blíček nebo Velká instalace?

Dárkový blíček nebo Velká instalace?

@lchimo (5.3.2005 17:53:32)

Zdravim,chtěl bych se zeptat když si objednám ADSL v dárkovém baíčku(tzn,že si ho zabuduju či nastavim sám)a nebudu to moct umět,páč sem amatér,myslíte,že si budu moct dodatečně objednat velkou instalaci?dík

neo (5.3.2005 18:10:35)

jo bez problemu.

kolemjdoucí (5.3.2005 18:48:37)

Mam z baličku instalovaný modem Siemens ADSL na XP a naprosto bez problému.Jak na FAT 32 tak NTFS.Chodí i na dvou počitačích s pomocí Proxy+ /u mne/.Drž se návodu a není co řešit.Nepoužívej metodu-návod je pro blbce.Čau

Jack Sharp (6.3.2005 16:14:33)

Instalaci u této služby zvládne i naprostý amatér... Stačí se držrt návodu:-) V případě nějakého problému či dotazu pište na E-mail. S pozdravem Jack Sharp IT manager

Anonym (7.3.2005 21:34:54)

Jasně, já stařičká matka, jsem instalaci zvládla bez problémů a to hned několikrát. To, když přiblbý Siemens odmítal změnu operátora. Bez problémů nainstalován jiný modem - ale jinak samozřejmě jde za prachy objednat cokoliv, jak mi chlapci firemní potvrdili. Tedy lze doobjednat,ale škoda peněz. Mimochodem,ti hošani by to naučili u úplnýho vola.

sentinance (8.3.2005 09:59:52)

Zdravím, připadám si tady, že jsem ten největší vůl na světě. Včera mi přišel balíček s modemem. Vzhledem k tomu, že počítač a telefonní zásuvku mám v jiném pokoji (dokonce v jiném patře) a mnou použivané vytáčené připojení jsem realizoval pomocí telefonního kabelu cca 20 metrů dlouhého zabudovaném ve zdi (ať to nehyzdí bydlení) vemu splitter zapojím ho dle návodu s tím, že kablík do modemu napojím pomocí spojky (či jak se to jmenuje) na onen kablík ve zdi. Příjdu k počítači, zapnu (mám W98SE), nainstaluju podle návodu (samozřejmě po jistém přerušení - vyžaduje instalační CD W98 a najít ho byl celkem problém - není nad pravidelný úklid:-)). Instalace dokončena tudíž by mohlo začít fungovat připojení. Ale zadám uživatelské jméno, heslo (zaslané emailem při objednávce) a pokusím se připojit. Modem se chová jako že pracuje, ale internet nefunguje. Takže někde je chyba. Pro jistotu znovu instaluju, kdyby náhodou a situace se opakuje. Nejsem znalec takže možná ono spojení dvou kabliků? Přenesu komp přímo k telefonní zásuvce a pokusím se připojit.Opět nic. Z nudy opět přeinstalace a zase nic. Vlastně změna - teď se modem ani netvářil že pracuje - chyba650 občas 645 aj. Vzhledem k tomu, že jsem takto činil večer mezi 8 a 9 hodinou nepokoušel jsem se kontaktovat Čtelecom. Takže jsem ten největší vůl a nedokážu nainstalovat modem (Well 8000USB). Neví někdo z Vás, kde může být problém? A aby to nebylo málo, nejde mi ani vytáčené připojení - byl to velice "příjemný" večer. Díky J.Z.

neo (8.3.2005 10:13:41)

pokud ti to hlásí pouze chyby 650 a 645, tak tam nemáš nainstalovanej DUN 1.4, najdeš ho na iol.cz nebo na majkrosoftu.. je to inovace tel. připojení

sentinance (8.3.2005 22:17:52)

Neo - co dodat než jen díky. Po instalaci DUN 1.4 funční. Takže zas tak velký vůl možná nebudu :-)). J.Z.

Jack Sharp (8.3.2005 10:20:14)

Odpověd máte v E-mailu... Jack

Anonym (7.3.2005 09:55:44)

Že by samoinstalační balíček pěkně zabalený a převázaný mašlí?